GKS T. – Chojniczanka 3:3 (koniec) | Widzew – Termalica 2:1 (koniec) | Dolcan – Wigry 0:0 (koniec)
Miedź – Stomil 1:1 (koniec) | GKS K. – Bytovia 0:0 (koniec) | Olimpia G. – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec)
Arka – Flota 1:0 (koniec) | Chrobry – Zagłębie L. 0:0 (koniec)

90+4
    Koniec spotkania. Miedź zdominowała radykalnie Stomil w drugiej połowie, odmieniając swe bezbarwne oblicze nakreślone w pierwszej połowie

90+2
    Garuch wrzucał na koniec z lewej flanki do Kadu, ale piłkę przeciął obrońca Stomilu

90
    Remisz za Machulenko

89
    Jeszcze jeden strzał Kovala w polu karnym, ale piłka w rękach Budzyńskiego

89
    Paweł Głowacki podawał prostopadle, pomiędzy obroncami Miedzi do Koval, Koval przyblokowany i nie udało mu się dotrzeć do podania

88
    W odpowiedzi Stomil

88
    Garuch podał praktycznie ze swojego pola karnego do wybiegającego na czystą pozycję Kadu, bramkarz wybiegł i uratował Stomil przed najpewniejszą utratą bramki

72
    Łobodziński przy linii końcowej z prawej strony wyłożył do tyłu, płasko po ziemi do Labukasa, ten miał dużo miejsca abyb precyzyjnie przymierzyć, ale beznadziejne uderzenie i piłka wędruje obok słupka

70
    Kakoko schodzi, za niego Kadu

Tomasz Kulczyk

Gole: 79. Kadu – 30. Wełna

Kartki:   19. Bartoszewicz (MLE), 34. Midzerski (MLE), 36. Czarnecki (MLE) – 82. Koval (OLS)

Miedź Legnica: Budzyński – Mrowiec, Księżniakiewicz, Midzerski, Woźniczka – Kakoko (70. Kadu), Bartoszewicz (52. Cierpka), Garuch, Szczepaniak, Łobodziński – Labukas (81. Chrzanowski)
    Zmiany: Bledzewski – Zatwarnicki, Cierpka, Kadu, Chrzanowski

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Czarnecki, Wełna, Paweł Głowacki – Piotr Głowacki, Jegliński, Machulenko (90. Remisz), Trzeciakiewicz – Koval, Żwir (83. Mroczkowski)
    Zmiany: Mieczkowski – Remisz, Mroczkowski, Meskhiia, Sobolewski

Sędziowie: Rynkiewicz