Wisła Pu. – ROW Rybnik 4:2 (koniec) | Puszcza – Raków 0:2 (koniec) | Limanovia – Stal M. 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Siarka T. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Kotwica – Rozwój 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork
1:1 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • 2. Liga

Koniec MKS remisuje 1:1 z Siarką Tarnobrzeg. Dziękuje i zapraszam na kolejne relację, ze Stadionu Miejskiego. Za 2 tygodnie do Kluczborka zawita Stal Stalowa Wola. (17:57:29)

90+5

90+4
    Na spalonym Orłowicz, a mogła być dobra akcja do zdobycia bramki dla MKS-u!

90+3
    Siarka przy piłce, ale rozgrywa piłkę na własnej połowie jak gdyby zawodnicy gości bali się zaatakować, aby nie nadziać się na jakąś kontrę.

90+2
    Dośrodkowanie nieudane i od bramki wznowi Pogorzelec.

90+1
    Kasperkiewicz faulował jednego z zawodników gości i Siarka ma rzut wolny w środkowej strefie boiska.

90
    Strzał Persony łapie Pogorzelec.

90
    Sędzia dolicza 5 minut.

89
    MKS ma jeszcze jeden rzut wolny. Przy piłce ustawiony Niziołek.

88
    Żółta kartka dla Truszkowskiego za obelgi rzucane w stronę sędziego.

87
    Dośrodkowanie Niziołka łapie Szczepankiewicz, goście zwietrzyli szansę na zdobycia bramki dającej zwycięstwo. MKS wyraźnie teraz zwolnił, i będzie starał się bronić wyniku.

87
    MKS pomimo tej sytuacji ma jeszcze rzut wolny po wcześniejszym faulu na Swędrowskim.

86
    Czerwona kartka dla Burskiego.

86
    Kuriuzom, Sędzia zdecydował że Burski atakował Szczepankiewicza bez piłki, bramkarz gości dostaje żółtą kartkę a Burski ogląda czerwony kartonik!

84
    Na murawie leżał bramkarz gości prawdopodobnie w starciu z którymś z zawodników ucierpiał. Chwilowa przerwa w grze.

83
    Kojder zdołał wywalczyć rzut z autu na wysokości pola karnego Siarki.

81
    Dośrodkowanie w pole karne po rzucie rożnym dobre, lecz skuteczna interwencja Kukiełki, który oddalił zagrożenie.

81
    Żółta kartka dla Swędrowskiego za utrudnianie wznowienia gry.

80
    Burski zbyt mocno przyjął sobie piłkę w polu karnym i zdołał interweniować Nadolski. Rzut rożny dla MKS-u.