Swansea – Everton 1:1 (koniec) | Southampton – Hull 2:0 (koniec) | Sunderland – Crystal Palace 1:4 (koniec)
Tottenham – Aston Villa 0:1 (koniec) | West Bromwich – Leicester 2:3 (koniec) | West Ham – Stoke 1:1 (koniec)
Burnley – Arsenal 0:1 (koniec)
Sunderland A.F.C.
1:4 (0:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Ostatni gwizdek sędziego! Alan Pardew i ekipa mogą świętować czwarte zwycięstwo z rzędu! Duży wpływ na to osiągnięcie miał Yannick Bolasie, który zdobył trzy bramki i dołożył asystę przy trafieniu Murraya! To tyle ze Stadium of Light! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje, tylko w Lajfy.com! (17:54:28)

90+3

90+2
    Dogranie piłki w pole karne, ta zostaje po chwili wybita, ale pod nogi van Aanholta, który bez zastanowienia huknął z woleja. Wysoko nad bramką.

90+1
    Gracze Sunderlandu chcą pójść za ciosem i trafić drugą bramkę, ale czy starczy im czasu na to?

90
    Sędzia postanowił doliczyć trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.
    WICKHAM - 1:4

89
    Gol dla Sunderland!
    Drugi celny strzał na bramkę Speroniego i tym razem bramkarz Palace musiał skapitulować! Akcja lewą stroną boiska, dogranie van Aanholta na szósty metr, a tam nogę dołożył CONNOR WICKHAM! Bramka honorowa dla gospodarzy stała się faktem.

87
    Tak naprawdę cztery ataki Orłów wystarczyły do wywalczenia kompletu oczek z trudnego terenu, jakim jest Sunderland. Warto zauważyć, że w większości bramek duży wpływ na stratę bramek miało złe ustawienie defensywy.

85
    Gościom wyraźnie się nie śpieszy z konstruowaniem ataków. Taki wynik im wyraźnie wystarcza.

83
    Akcja szybko przeniosła się na drugą stronę boiska, tam z kolei Zaha wywalczył korner dla swojej drużyny.

81
    Jeden z nielicznych ataków Sunderlandu, słabo widoczny Defoe wywalczył stały fragment gry.

79
    Co ciekawe – Sunderland przez blisko osiemdziesiąt minut oddał tylko jeden celny strzał na bramkę rywala. Dla przykładu – zawodnicy gości mieli pięć celnych strzałów, z czego zdobyli cztery bramki.

77
    Niemalże pewne jest to, że jeśli Orły wygrają, a Stoke przegra, to Crystal Palace awansuje o jedną pozycję.

75
    Groźne dośrodkowanie w wykonaniu Zahy, Pantilimon tym razem pewnie.

74
    Sunderland od dobrych dwóch minut, ale z taką grą nie można myśleć o korzystnym rezultacie.

72
    Podanie wzdłuż pola karnego, jednak Speroni, który ma mało pracy, tym razem wykazał się spokojem.

71
    Od kilku minut z boiska wieje nudą. Niewiele dobrego można powiedzieć o grze obu drużyn, biorąc pod uwagę jedynie okres dziesięciu minut.

69
    Podwójna zmiana w ekipie Crystal Palace. Boisko opuścili McArthur i strzelec trzech bramek – Bolasie. W ich miejsce odpowiednio – Ledley i Sanogo.

67
    McArthur za ten faul zasługiwał na to, by zostać ukaranym żółtym kartonikiem.

65
    Bridcutt w miejsce Cattermole'a w sześćdziesiątej piątej minucie meczu.

64
    Bolasie postanowił tym razem podać do kolei, a ten czubkiem buta uderza groźnie, ale nie na tyle, by pokonać rywala.

63
    Orły grają nieźle w ostatnim czasie, dlatego tak wysoki rezultat większości z was nie zdziwi. To będzie czwarta wygrana z rzędu! I co najważniejsze – w każdym z tych spotkań podopieczni Alana Pardew strzelali przynajmniej dwie bramki!
    BOLASIE - 0:4

61
    Gol dla Crystal Palace!
    To już staje się rutyną w tym spotkaniu! YANNICK BOLASIE otrzymał podanie, miał przed sobą bramkarza i z małymi kłopotami pokonał Pantilimona! Hat-trick staje się faktem!

59
    Zmiana w ekipie Sunderlandu. W miejsce Jordi Gomeza na murawę wbiega Adam Johnson.

58
    Szansa na czwartą bramkę dla Orłów, ale Zaha w stuprocentowej sytuacji, mając piłkę na piątym metrze uderza wprost w bramkarza.

56
    Goście grają jak w transie! Mimo, że już prowadzą trzy do zera, to cały czas dążą do jak największej wygranej!
    BOLASIE - 0:3

54
    Cóż tu się wyprawia! Nie minęło dziesięć minut, a Sunderland jest na łopatkach! YANNICK BOLASIE ponownie wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale tym razem w sprytny sposób przerzucił piłkę nad Pantilimonem!
    BOLASIE - 0:2

52
    YANNICK BOLASIE wychodzi w tempo do podania i uderza między nogami bramkarza! Ależ mecz tego zawodnika! Dwa szybkie ciosy wyprowadzone przez zawodników gości!

49
    Orłom z pewnością będzie się łatwiej grać od tego momentu. Warto zaznaczyć, że Bolasie swoją dobrą grę zwieńczył asystą.
    MURRAY - 0:1

48
    Wszystko zaczęło się od długiego podania z własnej połowy. Następnie Bolasie świetnie dośrodkował piłkę na głowę GLENNA MURRAYA, a ten z trzech metrów, głową wpakował ją do bramki!

46
    Obaj trenerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w przerwie.

46
    Tylu kibiców ogląda dzisiejszy mecz:

Niewiele dobrego można powiedzieć o grze obu drużyn. Z pewnością obu zespołom nie można odmówić chęci gry, ale co z tego, skoro nie przekłada się to na zdobycze bramkowe. Wracamy za kwadrans na Stadium of Light, z nadzieją, że w końcu obejrzymy trafienia.

45+4

45+4
    Uderzenie z bliskiej odległości, jednak Speroni pewnie chwyta piłkę. Nie była to próba, która mogła sprawić problemy bramkarzowi.

45+3
    Szansa dla Sunderlandu z rzutu rożnego w końcowych sekundach pierwszej połowy.

45+2
    Fletcher miał piłkę na nodze, ale nie zdecydował się na uderzenie w stronę bramki.

45
    Anthony Taylor zdecydował, że pierwsza połowa potrwa cztery minuty dłużej.

43
    51-49% – tak przedstawia się statystyka posiadania piłki przed przerwą.

41
    Zawodnicy od tej dłuższej przerwy nieco zastopowali swoje umiejętności i nie widać z ich strony lepszej gry.

39
    Nieźle wygląda gra Bolasie, tym razem zawodnik gości wywalczył korner dla swojej drużyny. Interweniował Jones, korner dla Crystal Palace.

37
    Ładna akcja Sunderlandu prawą flanką. Dogranie futbolówki na piąty metr. Defensor oddala zagrożenie, podając piłkę do własnego bramkarza w przepisowy sposób.

35
    Roszada w ekipie gości stała się faktem. Kelly w miejsce kontuzjowanego zawodnika.

34
    Zawodnicy obu ekip mają chwilę czasu, by uzupełnić płyny w swoich organizmach.

33
    Niestety spełnił się najgorszy z możliwych scenariuszy dla tego zawodnika. Souaré nie jest w stanie kontynuować gry. Leży na murawie, a przy linii bocznej boiska przygotowywana jest zmiana w ekipie Orłów.

31
    Souaré przez chwilę poza boiskiem, po tym, jak faulowany był przez Jonesa przy próbie wyprowadzenia kontry z własnej połowy.

29
    Z pewnością remis nie zadowoli żadnej z drużyn. Oba zespoły będą dążyć do zgarnięcia kompletu punktów.

28
    W ostatnich minutach na boisku widzimy walkę o niemalże każdą piłkę.

26
    Rzut wolny dla Sunderlandu, ale nic dobrego on nie przyniósł. Z piątego metra wznowi bramkarz Orłów.

24
    Kibice Sunderlandu pokazują, że mimo niskiej pozycji w tabeli należy być z drużyną na dobre i na złe. Głośny doping z ich strony niesie się po całym stadionie.

23
    Cattermole nadużył przepisów i zbyt agresywnie walczył o piłkę z Bolasie. W efekcie żółta kartka i rzut wolny przyznany gościom.

20
    Od początkowych minut spotkania aktywny jest Bolasie, przed chwilą pomocnik przyjezdnych faulowany był na czterdziestym metrze.

19
    Od rzutu wolnego wznowił Pantilimon, jednakże akcja znów przeniosła się na połowę gospodarzy.

18
    I jeszcze jedna kartka, tym razem dla zawodnika gości. Właśnie za sytuację z bramkarzem Sunderlandu. Defensor Palace próbował wyłuskać futbolówkę w momencie, gdy w rękach miał ją już golkiper.

17
    Ogromne zamieszanie po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Pantilimon na raty łapie futbolówkę, ale równocześnie słyszymy gwizdek sędziego. Arbiter uznał, że Rumun był w tej sytuacji faulowany, przez co nie mógł skuteczniej interweniować.

16
    McArthur ucierpiał w poprzedniej sytuacji, w efekcie czego musi zejść na chwilę z murawy, by służba medyczna mu pomogła.

15
    To było bardzo niebezpieczne wejście wyprostowanymi nogami! Rodwell słusznie ukarany żółtym kartonikiem!

14
    Świetną robotę w tej sytuacji wykonał Bolasie, podając na piąty metr w kierunku Puncheona, w ostatniej chwili jeden z defensorów wybiegł przed niego i wybił futbolówkę.

12
    Płaskie dośrodkowanie Jedinaka, zawodnikom Crystal Palace brakuje wejścia w tempo do tych zagrań. W efekcie Pantilimon za chwilę wznowi grę z piątego metra.

11
    Fletcher próbował uderzać zza pola karnego. Jeden z rywali ofiarnie ratuje drużynę od utraty bramki.

9
    Od dobrych dwóch minut akcja przeprowadzana była przez zawodników Palace.

7
    Ładna akcja Czarnych Kotów, ponownie brakowało wykończenia w decydującej jej fazie.

5
    Tym razem Souare wybija futbolówkę z dala od własnej szesnastki. Jak dotąd defensywa Orłów zachowuje się bez zarzutów.

5
    Czuć bramkę dla miejscowej drużyny. Wiedzą o co walczą, gospodarze potrzebują punktów jak powietrza.

4
    Gomez dorzucił piłkę z lewego narożnika, wprost na głowę Fletchera, ale ten przesadził z mocą uderzenia.

3
    Od początku aktywniejsi są gospodarze. Dośrodkowanie z narożnika, ale sytuację pod własną bramką wyjaśnia Dann.

2
    Dobrą robotę w tej sytuacji wykonali na w spółkę Ward i Zaha. Rzut wolny wywalczony przez tą dwójkę.

1
    Niezła akcja Sunderlandu prawą stroną boiska. Dośrodkowanie z tej flanki w obręb pola karnego, ale piłka wrzucona była zbyt mocno.

1
    Zaczęli! Emocje w Premier League – czas zacząć!

1

Obie drużyny pojawiły się na murawie. Trwa przywitanie obu jedenastek. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

Poznaliśmy wyjściowe składy, wraz z ławkami rezerwowych obu ekip:

Sunderland A.F.C.: Pantilimon – van Aanholt, O'Shea, Vergini, Jones – Jordi Gómez, Cattermole, Rodwell – Defoe, Wickham, Fletcher.

Rezerwowi: Mannone – Buckley, Coates, Graham, Réveillère, Johnson, Bridcutt.

Crystal Palace F.C.: Speroni – Souaré, Delaney, Dann, Ward – Jedinak, McArthur – Bolasie, Puncheon, Zaha – Murray.

Rezerwowi: Hennessey – Hangeland, Sanogo, Gayle, Ameobi, Ledley, Kelly.

Sędziowie: Anthony Taylor – Gary Beswick, David Bryan – Mark Heywood.
    Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie szesnastej. My zapraszamy na relację trzy kwadranse wcześniej, wówczas powinniśmy poznać oficjalne zestawienia obu ekip:

Co ciekawe – Crystal Palace już od sześciu spotkań nie posmakowało zwycięstwa na stadionie w Sunderlandzie. Jak będzie tym razem? Wydaje się, że dziś przełamią tę passę, biorąc pod uwagę dobrą grę Orłów od czasu, gdy do zespołu przyszedł Alan Pardew.

Goście wyraźnie są w formie w ostatnim czasie. Cztery zwycięstwa w pięciu meczach mogą robić wrażenie. Czarne Koty w ostatniej potyczce wygrały 1:0 z Newcastle. Bramkę dającą komplet oczek w doliczonym czasie pierwszej połowy zdobył Defoe.

Obie drużyny znajdują się w dolnej strefie tabeli, ale wydaje się, że Orły już nie muszą się martwić o utrzymanie w lidze. W gorszej sytuacji jest Sunderland, który ma tylko punkt przewagi nad zespołem, który zajmuje ostatnią, bezpieczną lokatę.

Przed nami ciekawe spotkanie w ramach 32. kolejki Premier League. W jednym z meczów na Stadium od Light, miejscowy Sunderland podejmować będzie Crystal Palace. Relacja jak zawsze na Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.