PSG – Lille 6:1 (koniec) | Bordeaux – Metz 1:1 (koniec) | Caen – Guingamp 0:2 (koniec)
Évian TG – Bastia 1:2 (koniec) | Rennes – Nice 2:1 (koniec) | Toulouse – Nantes 1:1 (koniec)
Toulouse FC
1:1 (1:0)
FC Nantes
Sobota 25.04.2015, 20:00 • Stadium Municipal, Tuluza • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Tuluza traci zwycięstwo w końcówce, a goście zyskują bardzo ważny punkt w kontekście walki o utrzymanie! W sytuacji Nantes każdy punkcik może mieć kolosalne znaczenie! (21:51:53)

90+4

90+2
    Akpo fauluje rywala na lewym skrzydle, Nantes będzie miało swój stały fragment gry w końcówce!

90+1
    Korner dla Tuluzy, gospodarze wciąż mają szansę na przechylenie szali na swoją stronę!

90
    Arbiter dolicza przynajmniej 180 sekund.
    Alejandro BEDOYA - 1:1

89
    Gol dla Nantes!
    ALEJANDRO BEDOYA zasłużenie trafia do siatki! Amerykanin był dziś najaktywniejszy spośród gości i w końcu dopina swego! Ahamada zaliczył wycieczkę na własne przedpole, a dośrodkowanie z rzutu rożnego zamykał celnie Bedoya!

88
    I kolejny korner, to już ostatnie szanse dla Nantes w tym meczu!

87
    Bedoya wznowi grę od rzutu rożnego dla Nantes.

86
    Tisserand złapał skurcz, przerwa w grze...

85
    Sprzed piątego metra od własnej bramki grę wznawia Ahamada.

84
    Gramy wciąż na połowie gospodarzy, tylko Braithwaite biega po części boiska gości w ekipie gospodarzy.

83
    Bessat nie zdołał minąć rywala na lewym skrzydle, od autu zacznie Tuluza.

82
    Posiadanie piłki jest już na korzyść gości, Tuluza wyraźnie oddała pole gry.

81
    Nantes w drugiej połowie gra dużo odważniej, ale wciąż nie zagroziło poważnie bramce Ahamady!

80
    Blin zmienia Sirieixa w zespole Tuluzy.

79
    Bedoya uderza z dystansu, ale piłka przelatuje obok prawego słupka bramki Ahamady.