Borussia D. – Eintracht 2:0 (koniec) | Hannover – Hoffenheim 1:2 (koniec) | Stuttgart – Freiburg 2:2 (koniec)
Hamburg – Augsburg 3:2 (koniec) | FC Koln – Bayer 1:1 (koniec) | Bayern – Hertha 1:0 (koniec)
1. FC Koln
1:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 25.04.2015, 15:30 • RheinEnergieStadion, Kolonia • Niemiecka Bundesliga

Kolonia rozegrała dzisiaj dobre zawody i przegrana w tym spotkaniu byłaby małą niesprawiedliwością. Sławomir Peszko pojawił się na murawie w 67. minucie, ale Polak niewiele zdziałał swoimi rajdami. (17:30:07)

Bayer Leverkusen nie wykorzystuje okazji w dzisiejszym spotkaniu i zaledwie remisuje z FC Köln 1:1! Goście zyskują punkt, ale jeśli jutro swoje spotkanie wygra Borussia Mönchengladbach, to "Aptekarze" stracą 3. pozycję!
    Tym samym zostaje przerwana niesamowita passa Bayeru siedmiu zwycięstw z rzędu!

90+4

90+3
    Toprak brzydko zachowuje się w polu karnym i sędzia znów musi porozmawiać z piłkarzami. Chyba jednak niewiele już się wydarzy, a szkoda! Będzie żółta kartka dla Turka.

90+2
    Długo trwało rozegranie stałego fragmentu, ale w końcu ono nastąpiło. Arbiter nakazuje jednak powtórzenie akcji! Ależ zamieszanie.

90+1
    Bellarabi leży na murawie i narzeka na uraz po faulu. Przerwa i lecą kolejne sekundy.

90
    Będziemy świadkami takiej gry przez kolejne 3 minuty!

89
    Ależ zrobił nam się mecz! Obserwujemy niemal niekończące się ataki którejś z drużyn i jeszcze wszystko jest tutaj możliwe!

87
    Bayer w coraz większych opałach! Vogt dochodzi do pozycji strzeleckiej w obrębie szesnastki i nabija defensora! Leno może się nieco denerwować na swoich partnerów.

86
    Kolonia idzie za ciosem i wyprowadza kolejną ofensywę! Ōsako dośrodkowuje i domaga się rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z obrońców! Jedenastki nie będzie, ale rzut rożny owszem!

85
    Bayer Leverkusen gra dzisiaj słabe zawody i gol dla Kolonii jak najbardziej się należał. Czy ktoś jeszcze wpisze się na listę strzelców?
    Bard FINNE - 1:1

83
    Gol dla Köln!

A nie mówiłem? Ujah wyskakuje najwyżej w polu karnym, podaje do nabiegającego BARDA FINNE, który pakuje futbolówkę do siatki z kilku metrów! FC Köln dopina swego i teraz będzie ciekawa końcówka!

82
    Zmiana w drużynie 1. FC Köln: z boiska schodzi Matthias Lehmann, na boisku pojawia się Kazuki Nagasawa.

81
    Brzydki faul Peszki na Bellarabim przy linii bocznej. Sławek unika jednak żółtej kartki.

80
    Decydujące 10 minut przed nami. Tymczasem to Leverkusen utrzymuje się przy piłce i konstruuje atak pozycyjny.

79
    Nieustępliwi grają miejscowi, którzy dążą do strzelenia gola. A może to Peszko wyrówna i zostanie bohaterem Kolonii? Ze względu na Polaka nie byłoby źle.