Borussia D. – Eintracht 2:0 (koniec) | Hannover – Hoffenheim 1:2 (koniec) | Stuttgart – Freiburg 2:2 (koniec)
Hamburg – Augsburg 3:2 (koniec) | FC Koln – Bayer 1:1 (koniec) | Bayern – Hertha 1:0 (koniec)
Bayern Monachium
1:0 (0:0)
Hertha Berlin
Sobota 25.04.2015, 18:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (20:22:11)

Bayern Monachium w bardzo słabym stylu, ale ostatecznie pokonał 1:0 Herthę Berlin. Mecz stał na niskim poziomie. Bawarczycy długo utrzymywali się przy piłce, ale nie mieli z tego nawet najmniejszej korzyści. Był okres, kiedy Bayern podkręcił tempo – ten okres trwał 5 minut i wtedy też monachijczycy stworzyli trzy stuprocentowe okazje, gdzie jedna z nich zakończona się golem. Plan Bayernu został wykonany, ponieważ gracze Guardioli wygrali mecz z jak najmniejszym nakładem sił.

90+2

90+1
    Dwie dodatkowe minuty potrwa to spotkanie.

90
    Zagotowało się chwilowo między zawodnikami obu drużyn, ale po chwili konstruktywnej rozmowy wypracowano zgodę.

88
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Herthy Berlin, ale ostatecznie piłka do siatki nie wpadła! Naprawdę było bardzo blisko drugiej bramki Bayernu!

87
    Dość niefrasobliwie zachował się we własnym polu karnym Dante. Mało brakło, a Brazylijczyk straciłby piłkę na rzecz Wagnera.

86
    Robert Lewandowski otrzymał piłkę w okolicach 16. metra. Polski napastnik po krótkim przyjęciu oddał strzał prawą nogą, ale zdecydowanie za lekki, aby trafić do siatki.

84
    Gra toczy się w środku pola. Oczywiście przy piłce ciągle Bayern Monachium.

83
    Zmiana w zespole gości. Za Schulza wszedł Wagner.

82
    Bayern całe spotkanie nie grał niczego szczególnego, ale ostatnie pięć minut zdecydowanie przyśpieszył, podkręcić tempo, stworzył sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, a trzecia z nich już zakończyła się golem.
    Bastian SCHWEINSTEIGER - 1:0

81
    Gol dla Bayernu!
    Cudowna akcja indywidualna w wykonaniu Weisera! Młody zawodnik Bayernu minął na prawym skrzydle dokładnie czterech rywali, popatrzył i spod linii końcowej idealnie dograł w okolice 11. metra do BASTIANA SCHWEINSTEIGERA, który popisał się kapitalnym uderzeniem prosto w okienko!

81
    No i kolejna świetna okazja Bayernu Monachium! Piłka powędrowała do Bastiana Schweinsteigera, który zamykał akcję i uderzył futbolówkę głową! Wszyscy zawodnicy Herthy patrzyli na piłkę, a ona... trafiła w słupek! Dalej bez bramek!

80
    No i trzeba przyznać, że szansa Lewandowskiego była zdecydowanie najlepszą w dniu dzisiejszym Bayernu Monachium. Polak zrobił wszystko dobrze w tej sytuacji – wywalczył pozycję, wygrał pojedynek główkowy, uderzył do boku, ale bardzo dobrze interweniował bramkarz.

79
    To była znakomita szansa dla Bayernu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetne uderzenie głową zaliczył Robert Lewandowski, ale jeszcze lepszą interwencją na linii bramkowej popisał się Burchert!

78
    Trzeba przyznać, że bardzo słaby mecz zagrał dzisiaj Mario Gotze. Jeśli tylko miał piłkę to niewiele potrafił z nią zrobić.

77
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Mario Götze, na boisku pojawia się Claudio Pizarro.

76
    Można powiedzieć, że z minuty na minutę Bayern coraz bardziej naciska – mamy więcej wrzutek, gra jest jeszcze bliżej pola karnego Herthy, ale nie ma praktycznie żadnych sytuacji strzeleckich.