Pogoń – Górnik Z. 3:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Jagiellonia 0:0 (koniec) | Lech P. – Śląsk 2:0 (koniec)
Lech Poznań
2:0 (0:0)
Śląsk Wrocław
Sobota 25.04.2015, 20:30 • INEA Stadion, Poznań • PKO Ekstraklasa

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Ponadto pragniemy życzyć Państwu spokojnej nocy oraz udanej niedzieli. Nie żegnamy się jednak, ale mówimy do usłyszenia! (22:31:27)
    Końcowe statystyki.

Kapitalna potyczka dobiegła końca! W pierwszej połowie nieco lepiej spisywali się zawodnicy Śląska Wrocław, jednak kolejna odsłona tegoż pojedynku zdecydowanie padła łupem poznańskiej Lokomotywy. Miejscowi nie pozostawili najmniejszych złudzeń i w świetnym stylu udowodnili, że to właśnie oni byli dziś lepsi. Zawodnik meczu? Znakomicie spisywał się Szymon Pawłowski, ale należy odnotować, iż dwie asysty zapisał na swym koncie Barry Douglas. Nie możemy też zapominać o strzelcach bramek – Kasperze Hamalainenie oraz Paulusie Araajurim.

90+6

90+6
    Wrocławianie egzekwowali jeszcze rzut rożny, jednak nie przyniosło to im żadnych korzyści. Następnie Maciej Gostomski miał wznowić od bramki, jednak już tego nie uczynił. Sędzia Marcin Borski kończy to spotkanie!

90+5
    Rozpoczęła się ostatnia minuta dzisiejszego spotkania. Był to bardzo ciekawy mecz. Trzeba dodać, iż nie było brutalnej gry. To doskonale świadczy o poziomie obydwu drużyny. Nie odnotowaliśmy ani jednej kartki! Brawo dla zawodników.

90+4
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Kasper Hamalainen, na boisku pojawia się Niklas Zulciak.

90+3
    Lech jeszcze napiera na bramkę Śląska, jeszcze usiłuje podwyższyć ten rezultat. Wydaje się, iż już nic się nie wydarzy. Teraz uderzał Dariusz Formella, aczkolwiek to nie był zbyt silny strzał. Pewna interwencja Pawełka.

90+2
    Dawid Kownacki znalazł się w kapitalnej sytuacji "sam na sam" z Mariuszem Pawełkiem. "Kownaś" próbował przechytrzyć goalkeepera, aczkolwiek tym razem wygrało doświadczenie. Poznaniak usiłował zamarkować uderzenie w dalszy róg, lecz rywal doskonale rozczytał jego zamiary!

90+1
    Pierwsza minuta doliczonego okresu gry powoli dobiega końca. Lech pewnie się broni. Wrocławianie nie opuszczają połowy rywali, aczkolwiek nie potrafią oddać strzału. Tymczasem poznaniacy ruszają z dynamiczną kontrą!

90
    Lech gra bardzo rozsądny futbol. Miejscowi w doskonałym stylu kontrolują przebieg końcówki dzisiejszego spotkania. Trzeba przyznać, iż robią to naprawdę dobrze i okazale. Nie pozwalają rywalom na zagrożenie własnej bramce.

89
    Do regulaminowego czasu gry zostanie doliczonych aż pięć minut. Jest to całkiem sporo. Zapewne jeszcze wiele może się zdarzyć, choć wydaje się, iż wrocławianie nie zdołają już doprowadzić do wyrównania, nie ma co się czarować.

88
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Szymon Pawłowski, na boisku pojawia się Muhamed Keita.

87
    Za moment na placu gry pojawi się Muhamed Keita. Tymczasem bardzo dobrą interwencję odnotował Tomasz Kędziora. Na twarzy Tadeusza Pawłowskiego spory zawód. Nic w tym jednak dziwnego. Jego drużyna po dobrej pierwszej połowie wyraźnie odstaje.

85
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Mateusz Machaj, na boisku pojawia się Kamil Dankowski.

85
    Nieprawdopodobny jest ten mecz. Takie widowiska ogląda się z niesłychaną przyjemnością. Na murawie dzieje się naprawdę sporo. Lech Poznań dobrze rozgrywa ten mecz. Robi z rywalami teraz co tylko chce!