GKS T. – Wigry 1:1 (koniec) | Widzew – Chojniczanka 1:0 (koniec) | Miedź – Flota 5:0 (koniec)
Sandecja – Bytovia 0:1 (koniec) | Dolcan – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec) | Olimpia G. – Chrobry 2:1 (koniec)
GKS K. – Zagłębie L. 0:5 (koniec)
Miedź Legnica
5:0 (0:0)
Flota Świnoujście
Sobota 25.04.2015, 17:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga

90+1
    Koniec meczu. Flota nie istniała dosłownie w drugiej połowie. Miedź zrehabilitowała się za beznadziejną pierwszą połowę. (18:49:45)

90+1
    Bartoszewicz nie wykorzystuje karnego

90
    Gol dla Miedzi! KAKOKO uderzył bramkę stadiony świata. Spadła piłka mu pod stopy w okolicy 30 metrabez namysłu uderzył, podkręcona piłka wędruje w samo okienko

88
    Nwagogu skontrował w indywidualnej akcji, uderzył na pełnym biegu, ale znów niecelnie nad poprzeczką

83
    Gol dla Miedzi! KAKOKO wykiwał z trzech zawodników rywali w polu karnym i precyzyjnie, technicznie przymierzył trafiając rogalem do bramki