Concordia – Nowy Staw 5:2 (koniec) | Podbeskidzie – Trzyniec 4:1 (koniec) | Concordia – Jaguar 2:5 (koniec)
Łowicz – Sokół 2:1 (koniec) | Bałtyk G. – Gryf 2:2 (koniec) | Olimpia E. – Przodkowo 2:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:1 (1:1)
FK Fotbal Trzyniec!
Sobota 18.02.2017, 11:00 • Czechowice-Dziedzice • Spotkania towarzyskie

Podbeskidzie po świetnym spotkaniu wygrywa bardzo pewnie 4:1! Bielszczanie zagrali bardzo skutecznie w drugiej części tego spotkania kiedy to zdobyli trzy bramki. (12:42:04)

90

73
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Janota, na boisku pojawia się Dolny.

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Gumny, na boisku pojawia się Gibas.

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Piacek, na boisku pojawia się Jaroch.

66
    Gol dla Podbeskidzia!
    Moskwik zagrywa do SZYMONA LEWICKIEGO, który pewnym uderzeniem podwyższa prowadzenie! Tu już chyba pozamiatane!

51
    Świetne rozpoczęcie bielszczan! Tym razem LUBOS KOLAR zdobywa bramkę i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.

49
    Lewicki wywalczył karnego. Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podchodzi TOMASZ PODGÓRSKI i pewnym uderzeniem pokonuje golkipera rywali.

46
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Demjan, na boisku pojawia się Lewicki.

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Sierpina, na boisku pojawia się Podgórski.

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Sladek.

46

Pierwsza część tego spotkania dosyć wyrównana. Co prawda to Czesi prowadzili przez niemal 30 minut, jednak to Podbeskidzie miało więcej z gry. Ostatecznie Janota w 44 minucie doprowadza do wyrównania!

45

44
    I w końcu mamy wyrównanie MICHAŁ JANOTA na minutę przed końcem pierwszej części tego spotkania kieruje futbolówkę do bramki!

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

35
    Bielszczanie próbują w jakiś sposób zagrozić bramce rywala, jednak Demjan oraz Janota nie mogą znaleźć drogi do siatki!

17
    Gol dla FK Fotbal Trzyniec!
    Szybka kontra Czechów i zagranie przed bramkę Leszczyńskiego, gdzie jeden z graczy FK Fotbal kieruje futbolówkę do siatki.