Piast – Arka | 3:2 (koniec) | | | Zagłębie L. – Ruch | 0:1 (koniec) | | | Pogoń – Jagiellonia | 0:0 (koniec) |
Bytovia – Stal M. | 2:2 (koniec) | | | Stomil – Znicz | 5:1 (koniec) | | | Wigry – Miedź | 0:1 (koniec) |
Olimpia G. – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Pogoń Sdl. | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Podbeskidzie | 1:1 (koniec) |
Chrobry – Wisła Pu. | 1:2 (koniec) |
Błękitni – Radomiak | 0:0 (koniec) | | | Stal S. W. – Olimpia E. | 1:1 (koniec) | | | Polonia W. – Warta | 1:1 (koniec) |
Odra O. – GKS Bełchatów | 3:1 (koniec) | | | Raków – Legionovia | 5:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Siarka T. | 1:2 (koniec) |
Rozwój – Puszcza | 0:1 (koniec) |
Huragan W. – Hur. Morąg | 2:2 (koniec) | | | Legia II – Ostróda | 1:1 (koniec) | | | Ursus – MKS Ełk | 0:1 (koniec) |
ŁKS Łom. – KS Drwęca | 0:2 (koniec) | | | Widzew – Mot. Lubawa | 2:0 (koniec) |
Lech II P. – Świt Skolwin | 4:0 (koniec) | | | Chemik B. – KKS | 0:1 (koniec) | | | Toruń – Wda | 2:1 (koniec) |
Vineta – Jarota | 0:1 (koniec) | | | Polonia Śr. – Gwardia K. | 0:2 (koniec) | | | Pogoń Lęb. – Kleczew | 0:2 (koniec) |
Górnik K. – Leśnik | 4:0 (koniec) | | | Bałtyk G. – Przodkowo | 0:3 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Unia T. | 0:0 (koniec) | | | Olimpia K. – KP Brzeg | 0:2 (koniec) | | | BKS Stal – Miedź II | 0:1 (koniec) |
Jastrzębie – Polkowice | 3:3 (koniec) | | | Górnik II – Dzierżoniów | 1:2 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – Żmigród | 3:0 (koniec) |
Rekord – Ruch Z. | 1:2 (koniec) | | | Skra – Śląsk II | 0:3 (koniec) |
Karpaty K. – Podhale N. Targ | 1:0 (koniec) | | | Jarosław – Motor | 1:2 (koniec) | | | Soła – Garbarnia | 1:1 (koniec) |
Resovia – Małogoszcz | 1:0 (koniec) | | | KSZO – Avia | 1:0 (koniec) |
West Bromwich – Arsenal | 3:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Watford | 1:0 (koniec) | | | Everton – Hull | 4:0 (koniec) |
Stoke – Chelsea | 1:2 (koniec) | | | Sunderland – Burnley | 0:0 (koniec) | | | West Ham – Leicester | 2:3 (koniec) |
Bournemouth – Swansea | 2:0 (koniec) |
Torino – Inter | 2:2 (koniec) | | | AC Milan – Genoa | 1:0 (koniec) |
Eibar – RCD Espanyol | 1:1 (koniec) | | | Bilbao – Real Madryt | 1:2 (koniec) | | | Alaves – Sociedad | 1:0 (koniec) |
Real Betis – Osasuna | 2:0 (koniec) |
Wolfsburg – Darmstadt | 1:0 (koniec) | | | FC Koln – Hertha | 4:2 (koniec) | | | Augsburg – Freiburg | 1:1 (koniec) |
Werder – RB Lipsk | 3:0 (koniec) | | | Hoffenheim – Bayer | 1:0 (koniec) | | | Eintracht – Hamburg | 0:0 (koniec) |
Nantes – Nice | 1:1 (koniec) | | | AS Nancy – Lorient | 2:3 (koniec) | | | Bordeaux – Montpellier | 5:1 (koniec) |
Toulouse – Rennes | 0:0 (koniec) | | | Angers – Guingamp | 3:0 (koniec) |
Teplice – Příbram | 3:0 (koniec) | | | Slovan – Slavia | 1:1 (koniec) | | | Slovacko – Mlada | 2:1 (koniec) |
MSK Żilina – Rużomberok | 3:1 (koniec) | | | Prešov – Michalovce | 2:2 (koniec) | | | Slovan – Moravce-Vrable | 1:1 (koniec) |
Gać – Unia B. | 5:3 (koniec) |
finał
Lokomotiw Moskwa
1:1
(1:0)
Spartak Moskwa
84
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ari (Lokomotiw Moskwa).
|
|
79
|
Żółtą kartkę otrzymuje Andriej Jeszczenko (Spartak Moskwa).
|
|
73
|
Żółtą kartkę otrzymuje Manuel Fernandes (Lokomotiw Moskwa).
|
|
34
|
Żółtą kartkę otrzymuje Vladislav Ignatěv (Lokomotiw Moskwa).
|
|
29
|
Żółtą kartkę otrzymuje Fernando (Spartak Moskwa).
|
Gole:
41. Ari (Ignatěv) – 52. Promes (Luís)
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 2:5. Foule: 15:16.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 34. Ignatěv (LMO), 73. Fernandes (LMO), 84. Ari (LMO) – 29. Fernando (SPM), 79. Jeszczenko (SPM)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 2:5. Foule: 15:16.
Lokomotiw Moskwa:
Guilherme – Ignatěv, S. Kvěrkvelija, Ćorluka (46. Pejčinović), Michalik, Vitalij Denisov – Fernandes (76. Maicón), Dienisow, Alexej Mirančuk, Tarasov (63. Barinov) – Ari.
Zmiany: Abajev, Kočenkov – Farfán, Galadžan, Kasajev, Janbajev, Škuletić, Rotenberg, Pejčinović, Margasov, Maicón, Barinov.
Trener:
Spartak Moskwa: Rebrov – Jeszczenko, Tasci, Kutěpov, Kombarow – Fernando, Zobnin – Samiedow, Ananidze (70. I. Popov), Promes – Luís.
Zmiany: Selichov, Pesjakov – Davydov, Timofejev, I. Popov, Leontěv, Maurício, Melgarejo, Makejev, Bocchetti, Tigijev, Džikija.
Trener:
Zmiany: Abajev, Kočenkov – Farfán, Galadžan, Kasajev, Janbajev, Škuletić, Rotenberg, Pejčinović, Margasov, Maicón, Barinov.
Trener:
Spartak Moskwa: Rebrov – Jeszczenko, Tasci, Kutěpov, Kombarow – Fernando, Zobnin – Samiedow, Ananidze (70. I. Popov), Promes – Luís.
Zmiany: Selichov, Pesjakov – Davydov, Timofejev, I. Popov, Leontěv, Maurício, Melgarejo, Makejev, Bocchetti, Tigijev, Džikija.
Trener:
Sędziowie:
Widownia: