Saint-Étienne – Montpellier 4:1 (koniec) | Ajaccio – Bordeaux 1:0 (koniec) | AS Nancy – Reims 1:2 (koniec)
Troyes – Sochaux 0:0 (koniec) | Nice – Lorient 1:1 (koniec) | Valenciennes – Brest 2:1 (koniec)
ESTAC Troyes
0:0 (0:0)
FC Sochaux
Sobota 09.02.2013, 20:00 • Stade de l'Aube • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za uwagę Drodzy Państwo i do usłyszenia! (21:56:26)

Tak więc obie drużyny otrzymują po jednym punkcie i ich sytuacja cały czas jest nieciekawa.

Piłkarze obu drużyn oddali razem aż 26 strzałów! A mimo to żaden z nich nie znalazł drogi do bramki. To zasługa bardzo dobrze dysponowanych bramkarzy obu ekip - zarówno Thuram-Ulien jak i Pouplin rozegrali dziś bardzo dobre spotkanie.

W pierwszej połowie spotkanie było bardzo żywe, pełne akcji i sytuacji bramkowych. W drugiej połowie tempo trochę spadło.

Tak więc na Stade de l'Aube nie zobaczyliśmy żadnego gola. Mecz kończy się bezbramkowym remisem.

90+1
    Privat złapany w pułapkę ofsajdową.

90
    Sędzia Millot dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

85
    Druga zmiana w Sochaux. W miejsce zmęczonego Butina pojawia się Bakambu.

84
    Fatalny strzał z dystansu w wykonaniu Thiago.

83
    Boudebouz do Nogueiry, a strzał tego drugiego spokojnie broni bezbłędny dziś Thuram-Ulien.

81
    O i proszę. Jest pierwsza zmiana w szeregach gości. Z boiska schodzi Kante, a pojawia się Daf.

80
    Ostatnie 10 minut meczu. Tempo gry spadło, piłkarze wydają się być zmęczeni. Sochaux wciąż bez żadnej zmiany.