Mali – Ghana 3:1 (koniec)
Mali
3:1 (1:0)
Ghana
Sobota 09.02.2013, 19:00 • Nelson Mandela Bay Stadium (Port Elizabeth) • Puchar Narodów Afryki

Dziękujemy za śledzenie relacji z meczu. Zapraszamy na kolejne spotkania i jutrzejszy finał pomiędzy Burkina Faso i Nigerią.

Pozdrawia portal lajfy.com (21:00:56)

Mali wygrywa spotkanie i zajmuje trzecie miejsce w finale Pucharu Narodów Afryki.

90+4
    Gol dla Mali!
    Strzelcem bramki dla Mali Sigamary DIARRA! Napastnik Mali w polu karnym Ghany dopadł do piłki wstrzelonej ze środka boiska. Oddał strzał w długi róg bramki Daudy. Bramkarz Ghany nie miał szans na obronę tego strzału.

90+3
    Ghana w kolejnych akcjach pod bramką Diakite. Rzut rożny dla Ghany.

90
    Asante za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymuje żółty kartonik.

89
    Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej połowy spotkania.

89
    Piłka wstrzelona w pole karne Mali została wybita przez obrońców tej drużyny.

88
    Rzut wolny dla Ghany na połowie Mali.

85
    Tamboura wrócił do gry. Mali stara się przedłużać grę, zawodnicy Ghany coraz bardziej nerwowo reagują.

84
    Tamboura faulowany. Zawodnik Mali przez długi czas leżał na murawie, a piłkarze Ghany nie przerwali zawodów. Ostatecznie sędzia zdecydował się intwerweniować.

82
    Gol dla Ghany!
    Strzelcem bramki Kwadwo ASAMOAH!
    Pomocnik Ghany na połowie Mali otrzymał podanie na trzydziestym piątym metrze boiska. Zdecydował się na strzał. Piłka długo leciała, a Diakite źle obliczył lot futbolówki, która wpadła do siatki.

80
    Pozostało dziesięć minut do końca spotkania. Czy Ghana jest w stanie wrócić do gry?

78
    Diarra zmienił Samassę.

76
    Trzecia zmiana w drużynie Ghany. Mali jeszcze nie przeprowadziło żadnej zmiany.

75
    Gyan zszedł z boiska w jego miejsce Clottey.

74
    Ghana próbuje każdego sposobu, aby strzelić kontaktową bramkę. Mali ustawiło linię defensywną na piętnastym metrze boiska.

72
    Keita strzelił drugą bramkę, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Sędzia główny nakazał Ghanie wznowienie gry.