Tottenham – Newcastle 2:1 (koniec) | Chelsea – Wigan 4:1 (koniec) | Norwich – Fulham 0:0 (koniec)
Stoke – Reading 2:1 (koniec) | Sunderland – Arsenal 0:1 (koniec) | Swansea – Queens Park 4:1 (koniec)
Southampton – Man City 3:1 (koniec)
Sunderland A.F.C.
0:1 (0:1)
Arsenal F.C.
Sobota 09.02.2013, 16:00 • Stadium of Light • Angielska Premier League

Arsenal pokonuje Sunderland 1:0. Dziś byliśmy świadkami kapitalnego widowiska. Pierwsza część gry, absolutnie zdominowana przez Arsenal. Gdyby podopiecznym Wengera nie zabrakło skuteczności, to mogliby rozstrzygnąć spotkanie już w pierwszych 45 minutach. Po przerwie gra się wyrównała, a od 62 minuty, kiedy to Arsenal musiał radzić sobie w dziesiątkę, ruszył szturm Sunderlandu. Świetnie jednak zachowywali się Szczęsny i Sagna i tym samym "Kanonierzy" dowieźli bezpieczny rezultat do ostatniego gwizdka arbitra. (17:54:51)

90+5
    Piłka w rękawicach Szczęsnego.

90+5
    Korner dla Sunderlandu. W pole karne wędruje nawet bramkarz.

90+4
    Niecelny strzał Cazorli.

90+3
    Z dystansu przymierzył Giroud, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

90+3
    Teraz Diaby przechwycił na polu karnym piłkę zagrywaną przez Sessegnona.

90+2
    Interweniuje Sagna.

90+2
    Rzut rożny dla Sunderlandu.

90+1
    Szczęsny broni uderzenie Johnsona.

4 minuty doliczone przez arbitra.

90
    Fletcher powstrzymany tuż przed bramką przez Sagnę.

89
    Cazorla chciał przetrzymać piłkę, ale szybko przechwycił ją Larsson.

89
    Korner dla podopiecznych Wengera.

89
    Dłużej pograli futbolówką przyjezdni, w końcu Arteta posłał ją na pole karne, ale tam dobrze ustawiony Bramble.

Gospodarze nie mają już nic do stracenia, coraz odważniej szturmują bramkę "Kanonierów".

87
    Zmiana w drużynie Arsenal Londyn: z boiska schodzi Walcott, na boisko wchodzi Miquel.

86
    Po raz kolejny świetnie Wojciech Szczęsny! Tym razem golkiper Arsenalu broni uderzenie po rzucie rożnym.

85

85
    Fenomenalna interwencja Szczęsnego!!! Polak broni strzał głową z najbliższej odległości!!