Saint-Étienne – Montpellier 4:1 (koniec) | Ajaccio – Bordeaux 1:0 (koniec) | AS Nancy – Reims 1:2 (koniec)
Troyes – Sochaux 0:0 (koniec) | Nice – Lorient 1:1 (koniec) | Valenciennes – Brest 2:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
4:1 (2:0)
Montpellier HSC
Sobota 09.02.2013, 17:00 • Stade Geoffroy- Guichard • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Na Stade Geoffroy- Guichard drużyna Saint-Etienne pewnie zdobywa 3 punkty, wysoko wygrywając z drużyną Montpellier. Mimo, że mecz był kilkakrotnie przerywany z powodu padającego śniegu, gracze obu drużyn pokazali kawał dobrego futbolu i kibice zgromadzeni na trybunach i przed telewizorami na pewno nie będą zawiedzeni. Z tego miejsca pragnę zaprosić do śledzenia naszych innych relacji, na www.lajfy.com. (19:36:48)

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry.

90
    Aubameyang upada w polu karnym, lecz nie było faulu.

89
    Ruffier łapie piłkę po dośrodkowaniu gracza Montpellier.

88
    Żółta kartka dla Bodmera, za faul.

87
    Zmiana w drużynie gości. Boiska opuszcza Cabella a jego miejsce zajmuje Pitau.

86
    Aubameyang po raz kolejny na spalonym.

85
    Kolejny groźny atak prawą stroną, przeprowadzony przez gospodarzy. Na szczęście dobre wybicie obrońcy Montpellier zapobiega utracie piątej bramki.

83
    Aubameyang stara się wymusić rzut karny, lecz sędzia Kalt pozostaje niewzruszony na jego protesty.

82
    Groźna akcja Saint-Etienne, lecz obrońca Montpellier wślizgiem wybija piłkę.

81
    Kolejny offside, tym razem znalazł się na nim Bodmer.

80
    Aubameyang nie może pogodzić się z decyzją sędziego, który odgwizdał spalonego.

78
    Dużo niedokładności w grze obu drużyn. Na boisku panuje chaos.

76
    Clement faulowany we własnym polu karnym.

74
    Kolejna bramka dla gospodarzy! Dośrodkowanie z rzutu wolnego po faulu Bedimo, dośrodkowuje Cohade i futbolówka ląduje prosto na głowę BODMERA który pewnym strzałem podwyższa prowadzenie swojego zespołu!

74
    Gradel faulowany. Żółta kartka dla Bedimo.

72
    Dobra okazja dla gospodarzy, lecz Bodmerowi zabrakło kilku centymetrów aby skierować piłkę do bramki.

71
    Kolejna zmiana, Bodmer wchodzi w miejsce strzelca pierwszej bramki, Brandao.

70
    Na pozycji spalonej znalazł się Charbonnier.

Gole: 13. Brandao, 29. Aubameyang, 48. Mollo, 74. Bodmer - 49. Cabella

Kartki:   59. Cohade (SET), 67. Clement (SET), 88. Bodmer (SET) - 74. Bedimo (MON)

AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Brison, Bayal, Perrin- Clement, Cohade, Lemoine (60'Guilavogui) - Mollo (60' Gradel), Brandao (71' Bodmer), Aubameyang.
    Montpellier HSC: Jourdren - Congre, Bedimo, Hilton, El Kaoutari - Martin (55' Mounier), Estrada, Utaka, Belhanda, Cabella (87' Pitau) - Herrera (67' Charbonnier).

Sędziowie: P. Kalt - C. Moreau, A. Viala