Saint-Étienne – Montpellier 4:1 (koniec) | Ajaccio – Bordeaux 1:0 (koniec) | AS Nancy – Reims 1:2 (koniec)
Troyes – Sochaux 0:0 (koniec) | Nice – Lorient 1:1 (koniec) | Valenciennes – Brest 2:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
4:1 (2:0)
Montpellier HSC
Sobota 09.02.2013, 17:00 • Stade Geoffroy- Guichard • Francuska Ligue 1 Uber Eats

88
    Żółta kartka dla Bodmera, za faul.

87
    Zmiana w drużynie gości. Boiska opuszcza Cabella a jego miejsce zajmuje Pitau.

74
    Kolejna bramka dla gospodarzy! Dośrodkowanie z rzutu wolnego po faulu Bedimo, dośrodkowuje Cohade i futbolówka ląduje prosto na głowę BODMERA który pewnym strzałem podwyższa prowadzenie swojego zespołu!

74
    Gradel faulowany. Żółta kartka dla Bedimo.

71
    Kolejna zmiana, Bodmer wchodzi w miejsce strzelca pierwszej bramki, Brandao.

67
    Zmiana w drużynie gości, Herrera opuszcza boisko a w jego miejsce wchodzi Charbonnier.

67
    Clement ukarany żółtą kartką .

63
    Kolejna zmiana, Mollo ustępuje miejsca na boisku Gradelowi.

60
    Zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Lemoine wchodzi Guilavogui.

59
    Cohade ukarany żółtą kartką za ostre wejście.

55
    Zmiana w drużynie gości. Mounier zastępuje Martina.

49
    Bramka dla Montpellier! Błyskawiczna odpowiedź gości, CABELLA po indywidualnej akcji wpada w pole karne Saint-Etienne i strzałem w krótki róg zaskakuje Ruffiera.

48
    Trzecia bramka dla Saint-Etienne! Wielki chaos w polu karnym Montpellier, obrońcy gości żle wybijają kilkakrotnie piłkę, wszyscy się ślizgają, aż w końcu Mollo uderza po ziemi i podwyższa prowadzenie.

29
    Druga bramka dla gospodarzy! Dośrodkowanie Cohade na bramkę zamienia AUBAMEYANG! Druga bramka padła po identycznej akcji jak pierwsza, tylko że dośrodkowanie padło z drugiej strony boiska.

18
    Bardzo mocne uderzenie na bramkę z rzutu wolnego, Ruffier wybija piłkę przed siebie. Najszybciej dopada do niej Utaka który strzela bramkę, lecz sędzia pokazuje spalonego!

13
    Gol dla Saint-Etienne! Aubameyang dośrodkowuje mocno po ziemi w pole karne Montpellier prosto pod nogi BRANDAO, który pewnym strzałem z pierwszej piłki daje prowadzenie swojej drużynie!

Gole: 13. Brandao, 29. Aubameyang, 48. Mollo, 74. Bodmer - 49. Cabella

Kartki:   59. Cohade (SET), 67. Clement (SET), 88. Bodmer (SET) - 74. Bedimo (MON)

AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Brison, Bayal, Perrin- Clement, Cohade, Lemoine (60'Guilavogui) - Mollo (60' Gradel), Brandao (71' Bodmer), Aubameyang.
    Montpellier HSC: Jourdren - Congre, Bedimo, Hilton, El Kaoutari - Martin (55' Mounier), Estrada, Utaka, Belhanda, Cabella (87' Pitau) - Herrera (67' Charbonnier).

Sędziowie: P. Kalt - C. Moreau, A. Viala