Borussia D. – Hamburg 1:4 (koniec) | Borussia M. – Bayer 3:3 (koniec) | Stuttgart – Werder 1:4 (koniec)
Hannover – Hoffenheim 1:0 (koniec) | Fürth – Wolfsburg 0:1 (koniec) | Eintracht – 1. FC Nurnberg 0:0 (koniec)
Bayern – Schalke 04 4:0 (koniec)
Eintracht Frankfurt
0:0 (0:0)
1. FC Nurnberg
Sobota 09.02.2013, 15:30 • Commerzbank-Arena • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za uwagę i do przeczytania! (17:23:29)

Tak więc 0:0, obie drużyny otrzymują po jednym punkcie.

Najlepszy na boisku zdecydowanie bramkarz Eintrachtu Trapp, który wiele razy uratował swoją drużynę przed stratą bramki.

Mecz zawiódł, nie był prowadzony w bardzo szybkim tempie, nie widzieliśmy też wielu pięknych akcji ani dogodnych okazji. Szkoda.

Na pewno bardziej usatysfakcjonowani z takiego obrotu sprawy są goście, zważywszy na ich sytuację w tabeli. Dla Eintrachtu są to raczej 2 stracone punkty niż 1 zdobyty.

Niestety, nie zobaczyliśmy dziś na Commerzbank-Arena żadnych goli. Mecz kończy się wynikiem 0:0.

90+2
    Strzał Meiera minął bramkę Schafera o 4-5 metrów.

90
    Sędzia Dingert dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry. Czy któraś drużyna przeprowadzi ostatni, zabójczy atak?

89
    Zmiana w Eintrachcie. W miejsce słabo dysponowanego Aignera wchodzi Kittel. Czy zdoła coś zrobić w ciągu kilku minut?

88
    A teraz groźny strzał oddał inny zmiennik Polter, ale i te uderzenie spokojnie broni Trapp.

87
    Ildiz mógł od razu po wejściu zdobyć bramkę, ale uderzył zbyt lekko i Trapp obronił.

86
    Ostatnia zmiana w Nurnberg. W miejsce właśnie ukaranego żółtą kartką Balitscha wchodzi Ildiz.

85
    Żółtą kartką ukarany Balitsch.

83
    Drybling Lakica w ostatniej chwili przerywa Klose.

80
    Strzał Pinoli spokojnie broni Trapp.

78
    Jeszcze jedna zmiana w Nurnberg. Schodzi aktywny, ale nieskuteczny Pekhart a zmienia go Polter.

76
    Świetna szansa dla Eintrachtu! Oczipka świetnie dograł piłkę do Meiera, a ten uderzył mocno lewą nogą - Schafer z wielkim wysiłkiem wybronił ten strzał.