Tottenham – Newcastle 2:1 (koniec) | Chelsea – Wigan 4:1 (koniec) | Norwich – Fulham 0:0 (koniec)
Stoke – Reading 2:1 (koniec) | Sunderland – Arsenal 0:1 (koniec) | Swansea – Queens Park 4:1 (koniec)
Southampton – Man City 3:1 (koniec)
Swansea City A.F.C.
4:1 (2:0)
Queens Park Rangers F.C.
Sobota 09.02.2013, 16:00 • Liberty Stadium • Angielska Premier League

Za nami koniec meczu 26. kolejki Premier League pomiędzy Swansea, a QPR. Gospodarze rozgromili QPR aż 4:1 ! Bramki w pierwszej połowie strzelali Michu i Rangel. Na początku drugiej połowy Zamora odpowiedział na dwie bramki gospodarzy, ale 2. minuty po jego bramce zdobył Hernandez. Kropkę nad i postawił w 67. minucie Michu strzelając na 4:1. QPR co raz bedzie stacza się na drugiej ligi. Przegrywa ważny mecz i mając 17. punktów okupuję ostatnią pozycję w tabeli. (17:59:03)

90+2
    Wright-Phillips uderza w poprzeczkę po strzale z woleja.

90+1
    Sędzia główny tego spotkanie dolicz 3 dodatkowe minuty.

90
    Taarabt dostał piłkę na prawej stronie i zagrywa wzdłuż pola karnego do Zamory, ale Vorm uprzedza go.

89
    QPR próbuję się przebić przez obronę Swansea, ale nie udaję się im to.

88
    Mbia fauluję Ki.

87
    Posiadanie piłki Swansea 66% : 34% QPR.

86
    Mbia uderza z 30. metrów, ale Vorm z łatwością broni jego strzał.

84
    Granero próbował dobijać, ale jego strzał też został zablokowany.