Tottenham – Newcastle 2:1 (koniec) | Chelsea – Wigan 4:1 (koniec) | Norwich – Fulham 0:0 (koniec)
Stoke – Reading 2:1 (koniec) | Sunderland – Arsenal 0:1 (koniec) | Swansea – Queens Park 4:1 (koniec)

Gol dla Swansea!
    I mamy po meczu! Drugą bramkę w tym meczu zdobył MICHU, który dostał dobre prostopadłe podanie od Guzmana, i w sytuacji sam na sam pokonuję Cesara.

50
    Ależ szybka odpowiedź "Łabędzi"! Michu podał na lewą stronę do pędzącego HERNANDEZA, który indywidualną akcję zakończył strzałem, który pokonał Cesara! 3:1 !

48
    Gol dla Rangers!
    Ale mamy odpowiedź. Wydawało się, że Swansea zaczęła pierwszą połowę lepiej, ale kontratak QPR wykorzystał ZAMORA! Uderzenie Taarabta broni Vorm, ale wybija wprost pod nogi ZAMORY, który umieszcza piłkę w siatce!

18
    Ostre podanie De Guzmana do pędzącego po prawym skrzydle RANGELA, ten od razu z piłką wbiega w pole karne, pierwszy strzał broni Cesar, ale przy drugim był już bezradny. W 18. minucie meczu mamy już 2:0!