Chelsea – Everton 2:1 (koniec) | Liverpool – Queens Park 1:0 (koniec) | Man City – Norwich 2:3 (koniec)
Newcastle – Arsenal 0:1 (koniec) | Southampton – Stoke 1:1 (koniec) | Swansea – Fulham 0:3 (koniec)
Tottenham – Sunderland 1:0 (koniec) | West Bromwich – Man Utd 5:5 (koniec) | West Ham – Reading 4:2 (koniec)
Wigan – Aston Villa 2:2 (koniec)
Swansea City A.F.C.
0:3 (0:1)
Fulham F.C.
Niedziela 19.05.2013, 17:00 • Liberty Stadium, Swansea • Angielska Premier League

Za nami dziwny mecz, w którym Swansea grało, a Fulham strzelało bramki. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com! (18:55:20)

90+3
    Gol dla Fulhamu!

Trzeci gol dla Fulham. URBY EMANUELSON przytomnie zachował się po mocnej wrzutce w pole karne i ustalił wynik tego spotkania.

87
    Swansea chaotycznie rozgrywa kolejne akcje.

85
    Gra wyraźnie siadła. Zawodnicy Swansea chyba pogodzili się z porażką.

77

DIMITAR BERBATOV minął Vorma i skierował piłkę do pustej bramki. Zawodnicy Swansea są zrozpaczeni.

75
    Shechter za Hernandeza.

73
    Emanuelson za Duffa.

72
    Widać już zmęczenie w szeregach gospodarzy. Fulham stara się grać w ataku pozycyjnym.

70
    Po dalekim wykopie bramkarza gości piłkę przejął Dyer i próbował indywidualnej akcji. Tym razem nieskutecznie.

69
    Cały czas grę prowadzą gospodarze, ale nie mogą znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego Schwarzera.

67
    Karagounis wszedł za Frimponga.

64
    Przy bocznej linii zwija się Frimpong. Prawdopodobnie doznał skurczu.

62
    Szczęścia próbował Britton, ale jego strzał okazał się niecelny.

61
    Fulham stara się oddalić zagrożenie spod własnego pola karnego.

60
    Niesamowita parada Scharzera, który wygrał pojedynek sam na sam z Hernandezem.

59
    Routledge trafił w boczną siatkę.

57
    Nikt nie dochodzi do wrzutki w pole karne Fulham.

55
    Kolejna pewna interwencja Schwarzer.

55
    Świetny kontratak gości został zatrzymany przez obrońców Swansea.

53
    Rzut rożny dla gospodarzy.

52
    Schwarzer przejął dośrodkowanie Dyer'a.

49
    Świetny kontratak gości zmarnował Berbatov, który źle przyjmował piłkę.

48
    Zawodnicy Swansea szukają strzeleckich sytuacji, ale Fulham mądrze się broni.

47
    Hernandez ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe zagranie.

47
    Od początku inicjatywę starają się przejąć zawodnicy gospodarzy.

46

Aktywniejszą stroną w pierwszej połowie była drużyna Swansea, ale to Fulham prowadzi do przerwy. Zapraszamy na drugą połowę, która rozpocznie się około 18.05.

45+2
    Kolejna akcja gospodarzy kończy się łatwą stratą.

45
    Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

45
    Bardzo źle wykonany rzut wolny przez zawodników Swansea.

42
    Gra może być kontynuowana, ale Senderos opatrywany jest poza boiskiem. Fulham chwilowo w "10".

41
    Przerwa w grze. Zwija się jeden z zawodników Fulham.

40
    Swansea cały czas stara się atakować bramkę gości.

38
    Ładna akcje Dyffa, ale Enoh nie zrozumiał intencji swojego kolegi.

37
    Widać, że zawodnicy Swansea chcą wyrównać jeszcze przed przerwą i starają się strzelać z każdej pozycji.

36
    Schwarzer z problemami, ale obronił strzał Dyer'a.

35
    Duże zamieszanie w polu karnym Fulham w końcu wyjaśnili obrońcy gości.

33
    Rzut wolny dla gospodarzy.

32
    Świetny strzał Kačaniklića i tylko dzięki wielkiemu szczęściu Swansea nie przegrywa 0-2.

30
    Indywidualna próba Ruiza, który nie miał do kogo zagrać i stracił piłkę.

28
    Vorm szybkim wyjściem zakończył kontratak Fulham.

26
    Riether ukarany żółtą kartką za faul od tyłu.

25
    Kolejny stały fragment gry dla Swansea. Zawodnicy Fulham nie przebierają w środkach.

24
    Po strzeleniu gola goście się ożywili i starają się trzymać Swansea jak najdalej od własnej bramki.

21

Piłka kolejny raz okazuje się niesprawiedliwa. Dominowało Swansea, a gola strzela Fulham. ALEXANDER KACANIKLIC, który minął Vorma i pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

20
    Rzut wolny dla Swansea po faulu Frimponga.

18

17
    Ostry faul Hangelanda, ale tym razem obyło się jeszcze bez kartki.

16
    Po szybki początku gra przeniosła się do środka pola. Spokojniejszy moment spotkania.

14
    Jedna z nielicznych akcji Fulham zostaje szybko zakończona przez szybkie wyjście Vorma.

13
    Fulham zmuszone do rozpaczliwej obrony. Obrońcy gości starają się wybijać piłkę daleko od własnego pola karnego.

11
    W natarciu gospodarze, który wyraźnie chcą zakończyć ten sezon zwycięstwem.

9
    Przerwa w grze. Faulowany de Guzman opatrywany przez lekarzy.

8
    Piękne podanie Hernandeza do Brittona, ale zawodni Swansea został uprzedzony przez obrońców.

7
    Gra szybko przeniosła się pod pole karne Fulham. Od początku mecz prowadzony jest w imponującym tempie.

6
    Riise próbował z rzutu wolnego, ale strzał minął bramkę Vorma.

5
    Szybka kontra Fulham zatrzymana przez obrońców Swansea.

3
    Blisko szczęścia był MIchu, ale uprzedził go Schwarzer.

2
    Od początku dominują zawodnicy gospodarzy, którzy starają się przebić pod pole karne Fulham.

1

Swansea City: Vorm – Williams, Ángel Rangel, Chico, Davies, de Guzmán, Routledge, Dyer, Britton, Pablo Hernández, Michu

Fulham F.C.: Schwarzer – Senderos, Riise, Hangeland, Riether, Duff, Enoh, Kačaniklić, Frimpong, Berbatov, Ruiz

Sędziowie: L. Mason – S. Massey, P. Bankes.

Najlepszym strzelcem gospodarzy jest zdobywca 18 goli, Michu. W drużynie Fulham 14 bramek strzelił Berbatow.

W ostatniej kolejce Swensea przegrało 1-2 z Manchesterem United, a Fulham uległo 1-3 Liverpoolowi.

W pierwszym meczu obu drużyn Swansea wygrało 2-1.

Obie drużyny nie walczą już o nic, ale można mieć pewność, że walijska drużyna będzie chciała godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

W ostatniej kolejce angielskiej Premiership zajmujące 9 miejsce Swansea podejmie 15 Fulham.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.