Rozwój – Jarota 2:0 (koniec) | Raków – Ostrów Wlkp. 4:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Warta 0:3 (koniec)
Polonia B. – Błękitni 3:1 (koniec)
MKS Kluczbork
0:3 (0:1)
Warta Poznań
Sobota 28.09.2013, 16:00 • Stadion Miejski w Kluczborku • 2 Liga Zachodnia

Koniec spotkania! MKS przegrywa z Wartą Poznań 0:3 ! W pierwszej części spotkania stroną przeważającą byli goście, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Dobra współpraca całej drużyny nie pozwoliła MKS-owi na zbyt wiele i drużyna gospodarzy nie zdołała poważniej zagrozić bramce Basera, może poza jedną z akcji w ostatnich minutach pierwszej części gry kiedy to strzał niepilnowanego Hobera minął bramkę Basera tuż nad poprzeczką. Druga połowa spotkania obfitowała w podobny przebieg zdarzeń. MKS próbował zagrozić bramce Basera, ale to Poznaniacy strzelili jeszcze dwie bramki. MKS swoje stuprocentowe okazje w tym meczu marnował, a Warta swoje sytuacje wykorzystała. Zapraszam na kolejne relacje ze Stadionu Miejskiego w Kluczborku! Relacje tylko na lajfy.com! Dziękuje za uwagę! (17:51:13)

90+2
    Ucierpiał Jasiński w jednym ze starć i przerwa w grze. Niewiele to już jednak zmienia bo wynik w tym spotkaniu nie ulegnie zmianie.

90+1
    Obie drużyny jak i kibice czekają już na końcowy gwizdek sędziego, który przedłużył to spotkanie o 2 minuty.

90
    Stępień miał piłkę wyłożoną tak, że lepiej już być nie mogło a mimo to nie potrafił skierować piłki do siatki potykając się o piłkę...

89
    MKS wyraźnie zrezygnowany próbuje zdobyć chociaż gola kontaktowego, lecz Poznaniacy co chwilę ruszają z groźnymi kontrami.

86
    Warta spokojnie rozgrywa piłkę zmuszając MKS do biegania.

85
    Kibice już pomału opuszczają stadion.

83
    Zmiana w Warcie: Za Nowaka wchodzi Wróblewski.

83
    Gol dla Warty!
    Strzelcem bramki CIARKOWSKI! Na spalonym był wcześniej Goliński ale co tam. Sędzia puścił grę, Goliński wycofał piłkę na 16 metr a CIARKOWSKI pociągnął z nią jeszcze kilka metrów i ładnym strzałem w długi róg nie dał szans Skrzyniarzowi.

83
    Od bramki Skrzyniarz. MKS spieszy się coraz bardziej, bo coraz mniej czasu dla gospodarzy na wyrównanie tego meczu.

80
    Sędziowie coraz bardziej gubią się a MKS coraz bardziej ciśnie. Kolejno strzały Niziołka, Kwaśniewskiego i Hobera zablokowane.

79
    Żółtą kartką ukarany Kocot za faul na Niziołku.

79
    Zmiana w Warcie: Za Rasiaka Spławski.

79
    Zmiana w MKS-ie: Za Wolkiewicza wchodzi Kwaśniewski.

76
    Kocioł w polu karnym MKS-u wybijają jakimś cudem obrońcy MKS-u.

76
    Rzut wolny dla Warty.

75
    Strzał Hobera z pola karnego z trudem łapie Baser. MKS jeszcze bardziej atakuje ale czy zdołają urwać Poznaniakom chociaż punkt?

74
    Zmiana w MKS-ie: Za Legierskiego i Ariana, Mikulski i Stępień

Dawid Zywica

Gole: 18. Jasiński, 73. Nowak, 83. Ciarkowski

Kartki:   71. Arian (KLU) – 43. Jasiński (WAR), 79. Kocot (WAR)

MKS Kluczbork: Amadeusz Skrzyniarz – Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz(K), Paweł Gierak, Wojciech Bzdęga – Rafał Niziołek, Mateusz Arian(74' Kamil Stępień) – Wojciech Hober, Bartłomiej Rewucki, Krzysztof Wolkiewicz (79' Przemysław Kwaśniewski) – Jakub Legierski(74'Radosław Mikulski)
    Warta Poznań: Paweł Baser – Przemysław Kocot, Łukasz Jasiński, Alain Ngmayama(K), Adrian Bartkowiak – Maciej Scherfchen(70' Artur Marciniak), Paweł Piceluk(59' Michał Ciarkowski), Błażej Nowak(83' Dariusz Wróblewski), Michał Goliński, Dawid Jasiński – Grzegorz Rasiak (79' Łukasz Spławski)

Sędziowie: Tomasz Białek – Marcin Czerwiński – Krzysztof Maciaszczyk (Lubuski ZPN)