Lorient – Olympique 0:2 (koniec) | PSG – Toulouse 2:0 (koniec) | Lyon – Lille 0:0 (koniec)
Nice – Guingamp 1:0 (koniec) | Saint-Étienne – Bastia 2:2 (koniec) | Sochaux – Valenciennes 2:0 (koniec)
Évian TG – Bordeaux 1:1 (koniec)
OGC Nice
1:0 (0:0)
EA Guingamp
Sobota 28.09.2013, 20:00 • Allianz Riviera • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Na MVP spotkania wybieram Mario Cvitanicha, który jest strzelcem jedynej bramki w tym spotkaniu. Napastnik Nice miał jeszcze dwie stuprocentowe sytuacje, ale zabrakło mu w nich szczęścia. (21:54:20)

Bardzo przeciętne 90. minut za nami. Dobry kwadrans 2. połowy przechylił szalę zwycięstwa na stronę Nice. Guingamp w ataku grało dziś bardzo nieporadnie, jedyne co potrafili to zagrywać z skrzydeł w pole karne, jak na Ligue 1 to trochę ubogi wachlarz zagrań ofensywnych.

90+3
    Bardzo mocna centra w pole karne gospodarzy, ale dobrze interweniuje Genevois.

90+2
    Zawodnicy z Nicei umiejętnie urywają cenne sekundy rywalom.

90+1
    Mecz potrwa jeszcze doliczone 4. minuty.

90
    Zmiana w drużynie Nice: Amavi wchodzi za Brulsa.

89
    Gospodarze nie śpieszą się z wyprowadzaniem akcji.

88
    W znakomitej sytuacji znalazł się Douniama, ale z najbliższej odległości strzelił w golkipera Nice!

86
    Zbyt mocno zagrywał w pole karne Mathis, od bramki grę wznowi Ospina.

85
    Z 15. metrów uderzał Mandanne, jednak był to zbyt słaby strzał by zaskoczyć golkipera Nice.