Borussia D. – Freiburg 5:0 (koniec) | Bayern – Wolfsburg 1:0 (koniec) | Bayer – Hannover 2:0 (koniec)
Hoffenheim – Schalke 04 3:3 (koniec) | Hertha – Mainz 3:1 (koniec) | Eintracht – Hamburg 2:2 (koniec)
Hertha Berlin
3:1 (0:1)
FSV Mainz 05
Sobota 28.09.2013, 15:30 • Olympiastadion Berlin • Niemiecka Bundesliga

Hertha ostatecznie pokonała ekipę Mainz 3:1. Pierwsza połowa należała do gości, ale już w drugiej gospodarze pokazali, kto jest dziś lepszy i trzykrotnie pokonali Mullera. MVP tego meczu zostaje bezapelacyjnie Allagui. Wszedł on na początku drugiej połowy i od razu zrobił różnicę strzelając dwie bramki. (17:24:32)

90+3

Dodatkowe trzy minuty meczu.

90
    Ostatnia zmiana także w Herthcie. Ben-Hatira schodzi, wchodzi Wagner.

87
    Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Pekaríka i piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką!

85
    Następnym, który trafia dziś do notesu jest Pekarik.

83
    Ależ brzydko potraktował Zimling rywala. Mamy kartkę.

82
    Ledwo wszedł na boisko Slisković, a już trafia do notesu.

80
    Ostatnia zmiana dla Mainz. Okazaki opuści boisko, a wejdzie Slisković.

80
    Z bardzo daleka uderza teraz Geis, ale Kraft musiał sparować piłkę!

78
    W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Ramos, ale za bardzo chciał i przestrzelił! Szkoda.

77
    Teraz gra się nieco uspokoiła, choć zawodnicy Mainz wiedzą, że nie mają nic do stracenia.

74
    Gol dla Herthy!

Zagranie na dobieg do ANISA BEN-HATIRA, ten przejmuje piłkę i uderza z 18. metrów! Golkiper bez szans!

72

Podanie na prawą stronę do SAMIEGO ALLAGUIEGO, a ten po kilku zwodach pokonał bramkarza strzelając mu tuż pod nogami!

72
    Także Schahin dopuścił się teraz faulu w ataku. Szkoda, bo rozpocznie Kraft.

70
    Langkamp niepewnie teraz wybijał piłkę głową i omal nie umieścił jej we własnej bramce.

68
    Koniec meczu dla Svenssona, który zostanie zmieniony przez Bella.

67
    Piłka przepychana jest teraz z jednej na drugą połowę boiska, ale nic z tego nie wynika.