Wisła II – Wolbrom 1:1 (koniec)
Wisła II Kraków
1:1 (0:0)
Przebój Wolbrom
Sobota 28.09.2013, 11:00 • Stadion Wisły Kraków • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:53:43)

Po bardzo nieciekawej pierwszej połowie, po przerwie gra nieco się rozkręciła. Jako pierwsi piłkę do siatki posłali goście za sprawą uderzenia Brzesiaka z rzutu karnego, zaś w końcówce do wyrównania strzałem głową doprowadził Gulczyński!

91
    Potężne uderzenie Gulczyńskiego sprzed pola karnego, ale piłka przelatuje tuż obok słupka.

89
    Żółta kartka za faul taktyczny dla Gulczyńskiego.

88
    Podanie w pole karne do Kuczaka, jednak ten nie zdołał dobiec do piłki.

86
    Gol dla Wisły II!
    Piłka w pole karne, gdzie odnalazł się GULCZYŃSKI, który strzałem głową pokonał Półtoraka!

85
    Sprzed pola karnego uderzał Bierzało, ale zbyt lekko.

81
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, Konrad Furtak zmienia Kolankę.

79
    Ładnie pograli w polu karnym gospodarzy piłkarze Przeboju, akcję z lewej strony zamykał Jarosz, jednak uderzył niecelnie.

78
    Wojciech Wiśniewski zastępuje Wsoła.

76
    Ferensa na placu gry zastępuje Grzegorz Marszalik.

75
    Gol dla Przeboju!
    Idealny strzał BRZESIAKA! Mimo, że Zając wyczuł, że obrońca uderzy w prawy dolny róg, był bezradny!

74
    Rzut karny dla gości! Kolanko faulował w polu karnym Wsoła!

71
    Żółtą kartką za dyskusję z arbitrem ukarany Bartłomiej Kolanko.

70
    Dośrodkowanie Kolanko w stronę Kuczaka, ale obrońca Przeboju zdjął mu piłkę z nogi.

68
    Zmiana również w zespole Wisły II, Zająca zmienia Oskar Wąsikowski.

66
    Maciej Balawender zmienia Piszczka.

64
    Znakomite podanie Kościelniaka do Kuczaka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale uderzył prosto w niego!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!