Borussia D. – Freiburg 5:0 (koniec) | Bayern – Wolfsburg 1:0 (koniec) | Bayer – Hannover 2:0 (koniec)
Hoffenheim – Schalke 04 3:3 (koniec) | Hertha – Mainz 3:1 (koniec) | Eintracht – Hamburg 2:2 (koniec)
Bayern Monachium
1:0 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 28.09.2013, 15:30 • Allianz-Arena • Niemiecka Bundesliga

Bayern Monachium po bardzo słabym spotkaniu pokonał po trafieniu Thomasa Mullera VfL Wolfsburg! Przewaga gospodarzy była zdecydowana, ale styl i jakość gry bardzo przeciętne. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (17:22:12)

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Ostatnie minuty tego spotkania, Wolfsburg dąży do strzelenia wyrównującej bramki, ale nie jest w stanie sforsować defensywny Bayernu.

86
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Mandzukić, na boisku pojawia się Kirchhoff.

85
    To mogło być wyrównanie! Dośrodkowanie w pole karne, do strzału głową doszedł Naldo, ale tylko interwencja Neura ratuje gospodarzy przed utratą bramki!

84
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Olić, na boisku pojawia się Caligiuri.

82
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Ja-Cheol, na boisku pojawia się Arnold.

80
    Przed nami ostatnie dziesięć minut tego spotkania. Wydaję się, że Bayern dowiezie ten rezultat do końca spotkania albo podwyższy prowadzenie.

78
    W ostatnich minutach gra się zdecydowanie zaostrzyła. Sędzia, co chwilę musi przerywać grę gwizdkiem.

75
    Perisić bardzo dobrze uciekł kryjącemu go obrońcy, ale sędzia liniowy wskazał na pozycję spaloną gracza Wolfsburga! Od rzutu wolnego z własnej połowy boiska rozpoczną gospodarze.

74
    Rafinha bardzo dobrze zagrał w pole karne do Mandzukica, jednak chorwacki napastnik nie zdołał oddać strzału.

72
    Mandzukić został ukarany żółtą kartką za głupi faul w środku boiska.

72
    Piłkarze Bayernu wymieniają bardzo dużo podań. Widać, że jest to styl, który preferuje Guardiola.

71
    Olić zdecydował się na indywidualną akcję środkiem boiska, ale został powstrzymany po profesorsku czystym wślizgiem przez Boatenga.

70
    Tempo gry zdecydowanie spadło. Bayern po strzeleniu bramki spuścił z tonu, ale cały czas kontroluje przebieg gry.

68
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Schafer, na boisku pojawia się Perisić.

67
    Gospodarze tego meczu mają przytłaczającą przewagę w posiadaniu piłki. Gracze Wolfsburga tylko biegają za piłką.

64
    Gol dla Bayernu!
    Ribery kapitalnie dośrodkował lewej strony do wbiegającego THOMASA MULLERA, który nie miał większych problemów ze wpakowaniem piłki do pustej bramki!
    Gole: 64. Muller

Kartki:   26. Schweinsteiger (BAY), 72. Mandzukić (BAY) – 28. Diego (WOL)

Bayern Monachium: Neuer – Lahm, Rafinha, Boateng, Alaba – Dante, Robben, Schweinsteiger (62. Kroos), Ribery (63. Shaqiri ) – Mandzukić (86. Kirchhoff), Muller.
    VfL Wolfsburg: Benaglio – Naldo, Schafer (68. Perisić), Rodriguez, Knoche – Polak, Diego, Luiz Gustavo, Trasch, Ja-Cheol (82. Arnold)– Olić (84. Caligiuri)

Sędziowie: B. Dankert