Olimpia Z. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Stal Rz. – Łowicz 0:1 (koniec) | Garbarnia – Wisła Pu. 0:1 (koniec)
Legionovia – Znicz 2:2 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:1 (0:1)
Wisła Puławy
Sobota 22.03.2014, 15:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 2 Liga Wschodnia

Garbarnia Kraków przegrywa na własnym terenie z Wisłą Puławy 0:1! Jedyną bramkę dla gości zdobył w pierwszej połowie Michał Paluch!

89
    Konrad Szczotka zastępuje Jabkowskiego.

83
    Za niesportowe zachowanie żółtą kartką ukarany Paweł Jabkowski.

77
    Szymon Martuś zastępuje na placu gry Filipova.

75
    Ładną akcję Wisły mocnym uderzeniem zakończył Wiącek, kolejną znakomitą interwencją popisał się Sypniewski!

73
    Z rzutu wolnego precyzyjnie uderzał Konrad Nowak, znów górą jednak Sypniewski!

72
    Żółtą kartką ukarany Paweł Nowak.

72
    Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy, Kaczora zmienia Norbert Piszczek.

71
    Mocne podanie do Konrada Nowaka, który wychodził już sam na sam z bramkarzem! Znakomitą szybkością popisał się jednak w tej sytuacji Jakub Sypniewski, który ubiegł napastnika gości i wybił mu piłkę spod nóg!

68
    Lytvynyuka zmienia Dawid Pożak.

67
    Zmiana również w zespole Wisły Puławy, strzelca bramki zmienia Arkadiusz Maksymiuk.

65
    Podwójna zmiana w zespole gospodarzy, Tomasz Ogar i Marcin Siedlarz pojawiają się na boisku.

63
    Tym razem uderzenie Kalemby z wolnego dużo lepsze, z trudem piłkę wyciągnął Zolech!

63
    Potrójna zmiana w zespole, Jakuba Góreckiego zmienia Sebastian Kokoszka.

Po niezbyt interesującej pierwszej połowie goście z Puław prowadzą w Krakowie 1:0. Jedyną bramkę dla Wisły zdobył w 31. minucie Michał Paluch.

36
    Żółtą kartką ukarany Christopher Edwards.

33
    Co za strzał Pawła Nowaka! Pomocnik Garbarni zdecydował się na uderzenie z powietrza sprzed pola karnego i trafił w słupek obok zaskoczonego Zolecha!

31
    Gol dla Wisły Puławy!
    Lewą stroną z piłką pognał Jabkowski, dośrodkował w pole karne, gdzie obronie urwał się MICHAŁ PALUCH i końcem buta skierował piłkę do siatki!

16
    Znakomita szansa dla Wisły, z prawej strony w pole karne dogrywał Konrad Nowak, ale do piłki w polu bramkowym w ostatniej chwili dopadł Mateusz Kowalski!