Legia – Lech P. 1:0 (koniec) | Cracovia – Widzew 1:1 (koniec) | Lechia – Piast 3:1 (koniec)
Cracovia
1:1 (1:0)
Widzew Łódź
Sobota 29.03.2014, 18:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:52:07)

Pierwszy punkt Łodzian w delegacji staje się faktem! Po bardzo wyrównanym spotkaniu Widzew remisuje z Cracovią 1:1! W pierwszej połowie wynik meczu otworzył Giannis Papadopoulos, a po przerwie do wyrównania doprowadził Piotr Mroziński!

Koniec meczu!

90+1
    Głębokie dośrodkowanie Batrovicia ląduje w rękawicach Pilarza.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Dobre podanie Strausa do Papadopoulosa, Grek jednak po raz kolejny nie trafia czysto w piłkę.

89
    Ładne uderzenie Strausa z dystansu, z trudem broni Wolański!

88
    Żółta kartka dla Bartłomieja Kasprzaka.

87
    Katastrofalna strata Strausa, z trójkową akcją wyszli goście, ale ani Kasprzak, ani Visnakovs nie zdołali oddać strzału!

86
    Akcję uderzeniem kończył Batrović, jednak nie trafił czysto w piłkę.

86
    Dośrodkowanie Kaczmarka zablokowane, rzut rożny dla Widzewa.

85
    W znakomitej sytuacji Deniss Rakels, który wykorzystał błąd obrony Widzewa i dopadł do piłki! Uderzenie było jednak kompletnie nieudane!

84
    Ładne uderzenie Jaroszyńskiego sprzed pola karnego, niewiele brakowało, a zawodnik Cracovii zaskoczyłby Wolańskiego.

82
    Z dystansu po ziemi uderzał Nykiel, nie sprawiając w ten sposób najmniejszego problemu Wolańskiemu.

80
    Mocne uderzenie Kaczmarka sprzed pola karnego ląduje w rękawicach Pilarza!

79
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, strzelca bramki zmienia Princewill Okachi.

78
    Żółtym kartonikiem napomniany Krzysztof Nykiel.

76
    Optymistyczne uderzenie Papadopoulosa sprzed pola karnego, wysoko ponad poprzeczką.