Sochaux – Olympique 1:1 (koniec) | Ajaccio – Toulouse 2:2 (koniec) | Évian TG – Monaco 1:0 (koniec)
Montpellier – Valenciennes 0:0 (koniec) | Nantes – Bordeaux 0:0 (koniec) | Reims – Lorient 1:1 (koniec)
AC Ajaccio
2:2 (2:1)
Toulouse FC
Sobota 29.03.2014, 20:00 • Stade François Coty, Ajaccio • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe piłkarskie emocje na portalu lajfy.com! (22:02:22)

Dominik Furman przebywał dziś na boisku kilkanaście ostatnich minut, niczym szczególnym się nie wyróżnił, poza... żółtą kartką

Tytuł MVP wędruje do Guillermo Ochoi. Meksykański bramkarz popisał się kilkoma świetnymi interwencjami!

Mecz ostatecznie kończy się remisem, choć goście mieli wygraną na wyciągnięcie ręki. Dokładniej miał ją kapitan Tuluzy Jonathan Zebina, ale nie zdołał wykorzystać rzutu karnego w ostatniej minucie gry!

90+3
    Koniec meczu

90+2
    Nie ma gola, kapitalna interwencja Ochoi!

90+2
    Do piłki podchodzi Zebina...

90+1
    Kontra gości zakończona faulem Andre w polu karnym AC i mamy jedenastkę!

90
    Centra pewnie wybita z pola karnego gości

89
    Będzie jeszcze jeden rzut wolny w niedalekiej odległości od szesnastki przyjezdnych

89
    Sędzia dolicza trzy minuty

88
    Lasne decyduje się na bezpośredni strzał gdzieś wysoko w trybuny

87
    Będzie groźne, miejscowi mają rzut wolny tuż przed polem karnym Tuluzy!