Bayern – Hoffenheim 3:3 (koniec) | Bayer – Braunschweig 1:1 (koniec) | Stuttgart – Borussia D. 2:3 (koniec)
Wolfsburg – Eintracht 2:1 (koniec) | Mainz – Augsburg 3:0 (koniec) | Freiburg – 1. FC Nurnberg 3:2 (koniec)
Bayer Leverkusen
1:1 (0:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 29.03.2014, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Niemiecka Bundesliga

Spotkanie Bayer 04 Leverkusen – Eintracht Braunschweig kończy się podziałem punktów. Eintracht niespodziewanie objął prowadzenie na początku drugiej połowy, ale gospodarze opanowali sytuację i po kilku minutach wyrównali wynik, który utrzymał się do końcowego gwizdka. Eintracht może być zadowolony z remisu, a Bayer na pewno czuje niedosyt. Dziekujemy za śledzenie relacji. (17:22:01)

90+3
    A z rzutu wolnego niecelnie uderzył Kratz.

90+2
    Guardado ląduje w notesie arbitra.

90+2
    Boland! Atomowe uderzenie sprzed pola karnego i na posterunku Leno!

90
    Jeszcze 3 minuty potrwa ten pojedynek.

90
    Spahić brzydko sfaulował Bolanda, arbiter nie ukarał go kartką.

87
    Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Can, na boisku pojawia się Rolfes.

86
    Teraz zablokowany w szesnastce Bender.

86
    Kiessling ładnie wypatrzył w polu karny Derdyioka, ten jednak zwlekał ze strzałem, aż w końcu zablokował go Kessel.

85
    Ostatnie 5 minut gry, plus to co doliczy arbiter.

82
    Zmiana w drużynie Eintracht Braunschweig: z boiska schodzi Kumbela, na boisku pojawia się Kruppke.

81
    Następny rzut rożny dla gospodarzy i kolejny już raz bez powodzenia.

81
    Ładnie do ofensywnej akcji podłączył się Boenisch, ale jego dośrodkowanie za boisko wybił Marcel Correia.

80
    Kolejny korner dla Leverkusen i tym razem niecelnie główkował Kiessling.

80
    10 minut do końca spotkania. Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?