Bayern – Hoffenheim 3:3 (koniec) | Bayer – Braunschweig 1:1 (koniec) | Stuttgart – Borussia D. 2:3 (koniec)
Wolfsburg – Eintracht 2:1 (koniec) | Mainz – Augsburg 3:0 (koniec) | Freiburg – 1. FC Nurnberg 3:2 (koniec)
VfL Wolfsburg
2:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 29.03.2014, 15:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. (17:24:37)

VfL Wolfsburg po emocjonującym meczu pokonuje 2:1 Eintracht Frankfurt. Zwycięstwo gospodarzom w samej końcówce meczu zapewnił przepięknym uderzeniem Naldo.

90+3
    Bez zagrożenia pod bramką gospodarzy po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

90+2
    Świetne dośrodkowanie, strzał Madlunga i Grün ratuje swój zespół przed utratą bramki! Jeszcze korner dla gości.

90+2
    W ataku pozycyjnym znajdują się gospodarze.

90+1
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Sytuację szybko wyjaśniają obrońcy VfL Wolfsburg.

90
    Druga część meczu została przedłużona o dwie minuty.

89
    Gol dla Wolfsburgu!

Ależ bramka! NALDO przyją sobie piłkę w okolicach koła środkowego, podciągną z nią kilka metrów i oddał strzał w samo okienko bramki gości! Piękny gol i VfL Wolfsburg prowadzi 2:1!

88
    Niewiele dzieje się na murawie w ostatnich minutach spotkania.

87
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Barnetta, na boisku pojawia się Stendera.

86
    Na pozycji spalonej znalazł się Barnetta.

85
    Znów Naldo doszedł do strzału, ale ponownie nie zagroził on drużynie z Frankfurtu.

84
    Ochs uderza z narożnika pola karnego. Piłka po rykoszecie wychodzi poza linię końcową.

82
    De Bruyne mógł stworzyć świetną sytuację Olicowi, ale wcześniej faulował przeciwnika.

81
    Kolejna kartka. Tym razem ukarany nią został Rosenthal.

80
    Do końca meczu pozostało już nieco ponad dziesięć minut. A spotkanie z minuty na minutę coraz bardziej się zaostrza.

79
    Naldo zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Mocne uderzenie, ale wysoko nad bramką.