Sochaux – Olympique 1:1 (koniec) | Ajaccio – Toulouse 2:2 (koniec) | Évian TG – Monaco 1:0 (koniec)
Montpellier – Valenciennes 0:0 (koniec) | Nantes – Bordeaux 0:0 (koniec) | Reims – Lorient 1:1 (koniec)
FC Nantes
0:0 (0:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 29.03.2014, 20:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Bezbramkowy remis na stadionie w Nantes! Gospodarze przeważali w tym spotkaniu, ale skutecznością dziś nie grzeszyli i musza zadowolić się podziałem punktów. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne na Lajfy.com! (21:53:06)

90+4

90+3
    Piłkarze gości będą jeszcze mieli okazję do dośrodkowania z rzutu rożnego.

90+2
    Carrasso pewnie wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu "na aferę" w pole karne Bordeaux.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Beznadziejne zachowanie Sane dwa metry przed własną bramką, którego zabawa mogła zakończyć się golem dla Nantes! Gakpe jednak nie wykorzystał prezentu i wciąż mamy bezbramkowy remis!

90
    Piłkarze FC Nantes wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie.

88
    Gra została na moment przerwana z powodu drobnego urazu Serticia. Na szczęście zawodnik Girondins jest już w stanie kontynuować grę.

87
    Goście kolejny raz zamknięci w okolicach własnego pola karnego. Czy Nantes uda się jeszcze zdobyć gola w tym meczu?

85
    Audel nieprzepisowo pomagał sobie w walce o piłkę na połowie przeciwnika i sędzia słusznie odgwizduje rzut wolny na korzyść gości.

84
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Gomisa wejdzie Toure.

82
    Sertić fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

81
    Goście przez moment zamknięci we własnym polu karnym, ale dzięki dobrej interwencji jednego z defensorów wychodzą z opresji.

79
    Druga zmiana w drużynie FC Nantes. Bedoya schodzi z boiska, a zastąpi go Pancrate.

78
    Gakpe ładnie odnalazł się w polu karnym gości, ale jego uderzenie obronione przez Carrasso.

77
    Po zablokowanym dośrodkowaniu gospodarze zaczną grę od rzutu rożnego.

75
    Deaux zdecydował się na uderzenie zza linii pola karnego, ale jego strzał był słaby i piłki powoli doleciała do Carrasso.

74
    Pierwsza zmiana również w zespole gości. Jussie schodzi, Rolan wchodzi.

73
    Gospodarze wyprowadzili szybki kontratak, który zostaje jednak przerwany dzięki dobrej interwencji Biyogo Poko.