Sochaux – Olympique 1:1 (koniec) | Ajaccio – Toulouse 2:2 (koniec) | Évian TG – Monaco 1:0 (koniec)
Montpellier – Valenciennes 0:0 (koniec) | Nantes – Bordeaux 0:0 (koniec) | Reims – Lorient 1:1 (koniec)
Montpellier HSC
0:0 (0:0)
Valenciennes FC
Sobota 29.03.2014, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:53:57)

Koniec spotkania! Po niezbyt ciekawym widowisku na Stade de la Mosson Montpellier bezbramkowo remisuje z Valenciennes. Obie drużyny mogą przypisać do swojego dorobku po jednym punkcie.

90+3
    Kontratak próbują jeszcze wyprowadzić goście.

90+2
    Dobra okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego, podyktowanego tuż sprzed pola karnego Valenciennes.

90+1
    Sędzia dolicza aż cztery minuty do dzisiejszego spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Goście spokojnie rozgrywają piłkę na środku murawy.

86
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. W miejsce Pujola na murawie pojawił się Le Tallec.

85
    Golkiper przyjezdnych – Novaes, otrzymał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

84
    Do końca regulaminowego czasu gry nieco ponad sześć minut. Gospodarze zaczynają powoli opadać z sił.

82
    Niecelne uderzenie po ziemi Sansona na bramkę Valenciennes. Grę wznowi ponownie Novaes.

81
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Enza-Yamissi pojawia się w miejsce Doumbia.

80
    Ogromne zamieszanie pod bramką Novaesa! Bramki wciąż nie ma!

79
    Doczekaliśmy się pierwszej zmiany w drużynie Valenciennes. Bahebeck zastąpił na murawie Ducourtiouxa.

78
    Goście wybijają piłkę daleko na środek murawy. Montpellier musi tworzyć akcję od nowa.

77
    Gra przez większość czasu toczy się teraz pod bramką Valenciennes.

75
    Do końca regulaminowego czasu gry piętnaście minut. Trener przyjezdnych wciąż nie dokonał żadnej zmiany w swoim zespole.

74
    Niecelne uderzenie Dezy na bramkę Novaesa. Grę za parę chwil wznowi golkiper gości.