Lechia – Ruch | 3:3 (koniec) | | | Podbeskidzie – Legia | 2:1 (koniec) | | | Lech P. – Cracovia | 1:1 (koniec) |
Termalica – GKS T. | 2:1 (koniec) | | | Widzew – Stomil | 0:0 (koniec) | | | Flota – Sandecja | 2:0 (koniec) |
Chojniczanka – Dolcan | 1:1 (koniec) | | | Wigry – Olimpia G. | 0:1 (koniec) |
Znicz – Legionovia | 1:0 (koniec) | | | Okocimski – Stal M. | 3:2 (koniec) | | | Limanovia – Kotwica | 1:5 (koniec) |
Rozwój – MKS Kluczbork | 3:0 (koniec) | | | Nadwiślan – Wisła Pu. | 3:1 (koniec) |
Aston Villa – Hull | 2:1 (koniec) | | | Tottenham – Liverpool | 0:3 (koniec) | | | Leicester – Arsenal | 1:1 (koniec) |
AC Milan – Lazio | 3:1 (koniec) | | | Atalanta – Hellas Verona | 0:0 (koniec) | | | Cesena – Parma | 1:0 (koniec) |
Genoa – Napoli | 1:2 (koniec) | | | US Palermo – Sampdoria | 1:1 (koniec) | | | Sassuolo – Cagliari | 1:1 (koniec) |
Torino – Inter | 0:0 (koniec) | | | Udinese – Empoli | 2:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Sevilla | 1:2 (koniec) | | | Villarreal – FC Barcelona | 0:1 (koniec) | | | Sociedad – Real Madryt | 4:2 (koniec) |
Deportivo – Rayo Vallecano | 2:2 (koniec) | | | Elche – Granada | 1:1 (koniec) |
Mainz – Hannover | 0:0 (koniec) | | | Freiburg – Borussia M. | 0:0 (koniec) |
Bordeaux – Bastia | 1:1 (koniec) | | | Metz – Lyon | 2:1 (koniec) | | | PSG – Saint-Étienne | 5:0 (koniec) |
Jarota – Unia S.K. | 1:0 (koniec) | | | Radomiak – Broń | 4:0 (koniec) |
Dundee FC – Celtic | 1:1 (koniec) |
finał
Jarota Jarocin
1:0
(1:0)
Unia Solec Kujawski
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
17. Antkowiak
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Wrocławek)
Widownia:
Kartki: 74. Skokowski (JAR), 87. Kieliba (JAR) – 58. Jurek (SKU), 83. Ruciński (SKU)
Spudłowany karny!:
Jarota Jarocin:
Szady – Ludwiczak, Kieliba, Czabański, Skokowski – Strąka, Grobelny, Chromiński (59. Cierniewski), Benuszak (44. Stefaniak), Białożyt – Antkowiak (59. Goliński)
Zmiany: Krawczyk, Skowron, Stefaniak, Namysłowski, Cierniewski, Durowicz, Goliński
Trener:
Unia Solec Kujawski: Ostrowski – Tomaszek, Jurek, Kubacki, Nytko – Wódkiewicz (60. Żbikowski), Mikołajczyk, Wiśniewski, Stypczyński – Raczyński, Ruciński
Zmiany: Napierała, Chmiel, Żbikowski, Jędrzjewski
Trener:
Zmiany: Krawczyk, Skowron, Stefaniak, Namysłowski, Cierniewski, Durowicz, Goliński
Trener:
Unia Solec Kujawski: Ostrowski – Tomaszek, Jurek, Kubacki, Nytko – Wódkiewicz (60. Żbikowski), Mikołajczyk, Wiśniewski, Stypczyński – Raczyński, Ruciński
Zmiany: Napierała, Chmiel, Żbikowski, Jędrzjewski
Trener:
Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Wrocławek)
Widownia:
Janek