Ruch – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Wisła K. – Legia 0:3 (koniec)
Wisła Kraków
0:3 (0:0)
Legia Warszawa
Niedziela 21.09.2014, 18:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • PKO Ekstraklasa

Z mojej strony to już wszystko! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na naszym portalu!
    Teraz jednak czas na emocje siatkarskie! (20:01:13)

Najlepszym piłkarzem meczu wybieramy jednak zawodnika, który żadnej bramki dziś nie zdobył. Tomasz Jodłowiec rozegrał fenomenalne spotkanie!

Legia w drugiej połowie meczu nie pozostawiła złudzeń! Kapitalnie rozegrana partia przez Mistrzów Polski i goście zwyciężają w Krakowie 3:0 z niepokonaną dotąd Wisłą!
    Kapitalne widowisko przy Reymonta dobiega końca!

90+8
    Miroslav RADOVIć - 0:3

90+7
    Gol dla Legii!
    To już jest pogrom! Obrona Wisły rozmontowana! Kapitalna akcja gości, MIROSLAV RADOVIĆ przyjął piłkę w polu karnym, położył bramkarza, zszedł do środka i mimo asekuracji Dariusza Dudki wpakował piłkę do siatki!

90+7
    Jeszcze jedna doskonała okazja Legii! Vrdoljak koszmarnie pudłuje jednak z 8 metrów mając przed sobą tylko bramkarza!
    Ondrej DUDA - 0:2

90+5
    Co za strzał! Co za bramka! Stadiony świata! Michał Kucharczyk kapitalnie odegrał na lewą stronę pola karnego do ONDREJA DUDY! Słowak bez przyjęcia kapitalnie przymierzył w samo okienko! Buchalik mógł to wszystko tylko obserwować!

90+4
    Zaskoczył wszystkich Tomasz Brzyski! Miast dośrodkowywać kapitalnie uderzył w kierunku okienka bramki tuż przy dalszym słupku, ale piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką...

90+3
    Maciej Sadlok sfaulował rywala na linii bocznej pola karnego! Pan Szymon Marciniak przerwał grę i podyktował ... rzut wolny! Powtórki pokazały, że to byłą dobra decyzja.

90+2
    Kapitalnie utrzymują się teraz przy piłce na połowie rywala Legioniści!

90+1
    7 minut dolicza do kończącej się drugiej części meczu Pan Szymon Marciniak. Będzie zatem jeszcze sporo czasu dla Wisły!

89
    Kapitalne wejście Dariusza Dudki! Najpierw przejął piłkę w kole środkowym, potem dostał podanie zwrotne od Urygi, zasygnalizował chęć oddania strzału, huknął jak z armaty, ale minimalnie spudłował! Zabrakło może pół metra! Kuciak na pewno nie zdążyłby z interwencją!

88
    Dośrodkowanie Sarkiego wyblokowane ręką przez Brzyskiego pada łupem Dusana Kuciaka. Nie ma mowy o rzucie karnym, Lewy obrońca Legii ułożył piłkę przy samym ciele.

87
    Jest także ostatnia zmiana personalna w ekipie przyjezdnych. Schodzi Orlando Sá, a na boisku pojawia się Miroslav Radović.

86
    Zmiana numer 3. w drużynie prowadzonej przez Franciszka Smudę. Miejsce Rafała Boguskiego zajmuje Mariusz Stępiński!

85
    Ależ błąd teraz Orlando Sá... Gdyby dokładnie zagrał do Saganowskiego, ten znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

Gole: 50. Sá, 90+5. Duda, 90+7. Radović

Kartki:   55. Burliga (WIS), 56. Garguła (WIS) – 29. Broź (LEG), 64. Jodłowiec (LEG), 83. Saganowski (LEG)

Wisła Kraków: Buchalik – Burliga, Głowacki (C), Dudka, Sadlok – Štilić, Uryga – Garguła (62. Guerrier), Jankowski (71. Sarki), Boguski (86. Stępiński) – Paweł Brożek.
    Zmiany: Bieszczad – Czekaj, Sarki, Lech, Guerrier, Stępiński, Guzmics.

Legia Warszawa: Kuciak – Broź, Dossa Júnior, Rzeźniczak, Brzyski – Pinto (79. Duda), Jodłowiec, Vrdoljak (C), Kosecki (76. Kucharczyk) – Saganowski, Sá (87. Radović).
    Zmiany: Jałocha – Lewczuk, Astiz, Duda, Kucharczyk, Bielik, Radović.

Sędziowie: Szymon Marciniak (Płock)

Widownia: 31 289