Sandecja – Wigry 2:0 (koniec) | Chrobry – Stomil 0:3 (koniec) | Olimpia G. – Zagłębie L. 2:2 (koniec)
Chrobry Głogów
0:3 (0:0)
Stomil Olsztyn
Niedziela 21.09.2014, 12:30 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga

Niestety kolejny raz futbol udowadnia, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Choć Stomil "dojechał" dopiero na drugą połowę, to jednak wystarczyło na odniesienie zwycięstwa.

Stomil dał się wyhasać Chrobremu w pierwszej połowie, by po zmianie stron inteligentnie wypunktować beniaminka.

90+2

90
    Doliczony czas gry.

90
    Japończyk za Ukraińca. Zmiana bardziej na zyskanie czasu.

90
    Uderzenie Piotrowskiego z wolnego wysoko ponad poprzeczką braki Skiby.

90
    No to Stomil w dalszym ciągu niepokonany na wyjeździe.

89
    Gol dla Stomilu!
    Kolejną bramkę po kontrze gości dołożył KOVAL. któremu pozostało tylko przyłożyć nogę do podania kolegi.

83
    Za chwilę po rzucie rożnym zawodnik gości uderza wysoko ponad poprzeczką bramki gospodarzy.

82
    Strzał Mroczkowskiego Janicki przenosi nad poprzeczką!

81
    Trzeciakiewicz za Łukasika.

80
    Piotrowski żólta kartka.

78
    Ilków-Gołąb upomniany żółty kartonikiem za faul w okolicy własnego pola karnego.

77
    Przez ostatnie minuty walka toczy się głównie w środku boiska.

71
    Figiel zastępuje Danielaka, który zostawił dziś sporo zdrowia na boisku.

Carlo Paski

Gole: 53. Darmochwał, 61. Darmochwał, 89. Koval

Kartki:   78. Ilków-Gołąb (CHR), 80. Piotrowski (CHR)

Chrobry Głogów: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalec, Bogusławski, Samiec, Kościelniak, Hałambiec, Ałdaś D. (55' Piotrowski), Danielak (71' Figiel), Sędziak, Szczepaniak

Zmiany: Skrzyniarz, Chrzanowski, Piotrowski, Figiel, Szałek Michał, Szałek Mateusz, Ziemniak

Stomil Olsztyn: Skiba – Mroczkowski, Czarnecki, Szymonowicz, Wełna – Maczułenko, Głowacki, Jegliński, Łukasik (81' Trzeciakiewicz), Darmochwał – Koval (91' Kato)

Sędziowie: Bednarski – Sadowski, Jabłoński