Lille – Montpellier 0:0 (koniec) | Lens – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Monaco – Guingamp 1:0 (koniec)
PSG – Lyon 1:1 (koniec)
Lille OSC
0:0 (0:0)
Montpellier HSC
Niedziela 21.09.2014, 14:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do częstszego odwiedzania Lajfy.com. Życzymy udanej niedzieli. Do usłyszenia! (15:53:28)

Dzisiejszy mecz pomiędzy Lille OSC a Montpellier HSC dobiegł końca. Emocji było jak na lekarstwo, bramek wcale. To chyba tyle słów podsumowania...

90+5

90+2
    Sporo główek w polu karnym przyjezdnych. Finalnie piłka zostaje wybita.

90+2
    Udało się wywalczyć rzut rożny. Dośrodkowywać będzie Sidibé.

90+1
    Do ofensywy próbują się przedrzeć piłkarze Lille OSC. Przychodzi im to z ogromnym trudem.

90
    Sędzia dzisiejszego pojedynku postanowił doliczyć do regulaminowego czasu gry 4 minuty.

89
    Koniec meczu coraz bliżej, podobnie można rzec o rezultacie remisowym. Akcji jak na lekarstwo. Wieje nudą.

88
    Teraz miejscowi zdecydowali się na wrzutkę. Piłka poleciała prosto w ręce Enyeamy.

87
    Nadal na placu gry bardzo mało emocji. Głównie piłka znajduje się w środku pola.

85
    Do końca pojedynku pozostało zaledwie pięć minut. Wynik w dalszym ciągu bezbramkowy. Dodatkowo nie zanosi się na jego zmianę.

84
    Rzut rożny i ponownie to samo.

84
    Wrzutka w pole karne miejscowych, jednak nie było tam żadnego z La Paillade.

82
    Tym razem główkował Congré, jednak futbolówka znów przeleciała ponad poprzeczką.

81
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Berigaud, na boisku pojawia się Marveaux.

80
    Z rzutu rożnego dośrodkowywał Tiéné. Piłka poleciała w stronę Camara, który główką posłał piłkę wysoko ponad bramkę.

79
    Wrzutka w pole karne La Paillade. Zabrakło centymetrów! Do piłki nie zdołał doskoczyć Corchia.

78
    Rzut wolny dla miejscowych. Dośrodkowywać będzie Frey.

77
    31,8 m od bramki Enyeama. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Tiéné. Piłka poleciała prosto w ręce goalkeepera.