Chievo – Parma 2:3 (koniec) | Genoa – Lazio 0:0 (koniec) | AS Roma – Cagliari 2:0 (koniec)
Sassuolo – Sampdoria 0:0 (koniec) | Atalanta – Fiorentina 0:1 (koniec) | Udinese – Napoli 1:0 (koniec)
US Palermo – Inter 1:1 (koniec) | Torino – Hellas Verona 0:1 (koniec)
AS Roma
2:0 (2:0)
Cagliari Calcio
Niedziela 21.09.2014, 15:00 • Olimpico, Roma • Włoska Serie A

Po nudnawym spotkaniu Roma pewnie pokonała 2:0 Cagliari. Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje. (16:53:07)

90+3

90+2
    Niezłe zagranie Nainggolana do Emanuelsona, który był jednak na pozycji spalonej. Rzut wolny dla przyjezdnych.

90
    Trzy minuty do regulaminowego czasu gry doliczył arbiter tego spotkania.

89
    Tym razem w pole karne zagrywa Pjanić, ale żaden z zawodników Romy nie doszedł do tego zagrania.

88
    Dośrodkowanie w pole karne przyjezdnych, tam był Keita, który uderzał, jednak ten strzał został zablokowany przez obrońców.

86
    Rzut rożny dla Cagliari. Dośrodkowanie w pole karne Romy, główkował Ceppitelli, ale niecelnie. De Sanctis zaczyna od bramki.

85
    Ibarbo wyprowadzający piłkę z własnej połowy był faulowany przez Maicona. Od rzutu wolnego zacznie Cagliari.

83
    Niecałe dziesięć minut do końca spotkania. Zanosi się na to, że wynik meczu nie ulegnie już raczej zmianie.

82
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi De Rossi, na boisku pojawia się Emanuelson.

81
    De Rossi pokazuje, że coś nie tak z jego zdrowiem i konieczna będzie zmiana.

80
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego De Sanctis był faulowany przez Ibarbo. Roma zacznie od rzutu wolnego.

79
    Ładna akcja Longo. Włoch wszedł ze skrzydła na środek i zdecydował się na strzał. De Sanctis był zmuszony odbić futbolówkę na korner.

77
    Odważna próba Nainggolana. Belg zauważył, że lekko wysunięty z bramki jest Cragno i zdecydował się na strzał, jednak futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

76
    Pjanić podawał za plecy Gervinho. Zawodnicy Romy nie zrozumieli się w tej sytuacji.

74
    100% okazję miał Gervinho, który wpierw uderzył prosto w Cragno, a potem Włoch obronił jeszcze jego dobitkę. Jak się potem okazało zawodnik Romy był na pozycji spalonej.

74
    W ostatnich minutach przewagę niespodziewanie ma Cagliari. Roma czeka już chyba na koniec spotkania.

72
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Florenzi, na boisku pojawia się Ljajić.

71
    Dessena zagrywa piłkę w pole karne rywali, którzy jednak skutecznie wybijają futbolówkę.