Sociedad – Almeria 1:2 (koniec) | Villarreal – Rayo Vallecano 4:2 (koniec) | Córdoba – Sevilla 1:3 (koniec)
Levante – FC Barcelona 0:5 (koniec)
Real Sociedad
1:2 (0:1)
UD Almeria
Niedziela 21.09.2014, 12:00 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w lajfy.com

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (13:55:19)

Nieudana pogoń Realu Sociedad. Ostatecznie gospodarze dzisiaj ulegli 1:2 Almerii. Trzeba przyznać, że na przestrzeni całego spotkania to goście okazali się drużyną lepszą. Szczególnie kontrataki to była broń Almerii, która dzisiaj świetnie zadziałała. Real nie miał wielu pomysłów przy rozgrywaniu ataku pozycyjnego, ale trzeba przyznać, że zmarnował też kilka dogodnych okazji.

90+4

90+3
    Doliczony czas gry już prawie upłynął. Przypomnę, że sędzia doliczył cztery minuty! Real dalej atakuje, ale czy starczy czasu na wyrównanie?

90+2
    Ruben Pardo mocno huknął z rzutu wolnego, ale piłka trafiła tylko i wyłącznie w słupek!

90+1
    Real dalej atakuje. W tym momencie Almeria ogranicza się już tylko do wybijania piłki na oślep, jak najdalej od własnej bramki. Czas płynie...

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Navarro (UD Almería).

88
    Dzieje się. Jednej bramki potrzebuje Real, aby doprowadzić do remisu. Pozostało jeszcze kilka minut, a przypomnę, że Almeria gra w osłabieniu.

86
    Gol dla Sociedad!
    Xabi Prieto popisał się bardzo dobrym dograniem. Adresatem tego podania był GONZALO CASTRO, który przyjął futbolówkę i posłał mocne i płaskie uderzenie w prawą stronę bramki!

85
    Carlos Vela poszedł na przebój z piłką w pole karne przeciwnika, udało mu się minąć dwóch rywali, starał się dograć do rywala, ale dobrze zainterweniowali defensorzy Almerii.

85
    Pardo starł się w powietrzu z rywalem i według sędziego to właśnie zawodnik Realu przekroczył przepisy.

84
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Hemed, na boisku pojawia się Velez.

83
    Gospodarze w tym momencie rozgrywają piłkę na połowie przeciwnika. Almeria już całym zespołem przed własnym polem karnym.

81
    Robi się ciekawie. Jeszcze 10 minut do zakończenia meczu, a gospodarze w przewadze jednego zawodnika. Jeśli Real strzeli bramkę kontaktową to końcówka może być pasjonująca.

80
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Dubarbier (UD Almería).

78
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Edgar, na boisku pojawia się Bifouma.

78
    Azeez teraz dopuścił się przewinienia niedaleko własnego pola karnego. To będzie dobra okazja na dokładne dośrodkowanie dla gospodarzy.

77
    Niespełna kwadrans do zakończenia tego meczu, a Real Sociedad nie bardzo potrafi stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką Rubena. Wydaje się, że Almeria kontroluje przebieg meczu.