Garbarnia – Cz. Połaniec 1:0 (koniec) | Kąty Wrocławskie – Oława 3:0 (koniec) | Lechia II – Leśnik 5:1 (koniec)
Gwardia K. – Chwaszczyno 2:0 (koniec) | Unia T. – Trzebinia-Siersza 1:0 (koniec) | Polonia B. – Odra O. 1:1 (koniec)
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:0 (2:0)
MKS Oława
Sobota 18.10.2014, 11:00 • Stadion w Kątach Wrocławskich • 3 Liga

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (12:47:23)

90+2

90+1
    Żółta kartka za faul dla Kamila Krzanowskiego.

89
    Strzał Dominika Płazy z 15 metrów znacznie obok bramki.

88
    Gol dla Bystrzycy!
    Bramkę zdobył ZIELIŃSKI.
    Po podaniu z prawego skrzydła PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI biegł wzdłuż linii pola karnego, a następnie z 16 metrów uderzył w narożnik bramki podwyższając wynik spotkania.

84
    Rafał Sikorski obejrzał żółty kartonik za faul na rywalu.

83
    Zmiana w drużynie MKS!
    Za Marcina Mazura, wchodzi Lucjan Zieliński.

82
    Uderzenie Rafała Weyera z 15 metrów świetnie broni Radosław Florczyk.

77
    Zmiana w drużynie Bystrzycy!
    Strzelca dwóch bramek – Michała Wróbla, zastępuje Przemysław Zieliński.

76
    Strzał z 25 metrów Zapała, obok bramki.

75
    Rzut rożny dla MKS.

74
    Strzał głową z 20 metrów Marcina Musiała spokojnie broni Chwastyk.

71
    Zmiana w drużynie gospodarzy!
    Za Łukasza Denekę, wszedł Aleksander Majerz.

69
    Strzał z 20 metrów Macieja Zapała wprost w Karola Chwastyka.

69

65
    Zmiana w drużynie gości!
    Za Mateusza Kluzka wszedł Marcin Musiał.

64
    Strzał Łukasza Deneki z 16 metrów zablokowany przez stopera MKS.

62
    Strzał Jarosława Gambala z 25 metrów bardzo niecelny.

59
    Za Krystiana Bagińskiego, wszedł Arkadiusz Pawlak.

58
    Strzał z 16 metrów Mateusza Kluzka zablokowany.

57
    Ponownie rożny dla MKS.

57
    Dominik Płaza wywalczył rzut rożny dla MKS.

56
    Jacek Koza sfaulował Dołgana na prawym skrzydle.

55

53
    Za Łukasza Orzechowskiego, wszedł Kamil Krzanowski.

50
    Początek drugiej połowy bardzo wyrównany.

46

Za chwilę początek drugiej połowy.

Po słabej w wykonaniu MKS pierwszej połowie, oławski zespół przegrywa do przerwy 0:2, po dwóch golach Michała Wróbla. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45

44
    Dominik Płaza na pozycji spalonej!

42
    Bramkę zdobył M.WRÓBEL.
    Piłka po raz kolejny z głębi pola trafia za oławską obronę do MICHAŁA WRÓBLA, który w sytuacji "oko w oko" z Florczykiem, trafił do bramki obok interweniującego Florczyka!

41
    Zagranie Łukasza Deneki za oławską obronę do Michała Wróbla, który był sam na sam z Florczykiem, ale góra był golkiper MKS!

39
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła Mateusza Kluzka, z którego wyszedł strzał i Chwastyk przerzucił piłkę nad swoją bramką.

31
    Zagranie z lewego skrzydła Sikorskiego, na prawe do Mazura, ten wpadł w pole karne, ale jego uderzenie na róg wybił Chwastyk.

30
    Piłka po zamieszaniu podbramkowym padał łupem Florczyka.

29
    Rzut wolny dla Bystrzycy, przed polem karnym MKS.

26
    Grzegorz Dorobek sfaulował Orzechowskiego tuż przed swoim polem karnym.

22
    Zagranie z głębi pola do wybiegającego za obrońców, będącego na pozycji spalonej MICHAŁA WRÓBLA, jednak sędzie puścił grę i zawodnik Bystrzycy umieścił piłkę pod interweniującym Radosławem Florczykiem!

18
    Rafał Sikorski zbyt mocno dośrodkował w pole karne i Chwastyk wyłapał tą wrzutkę.

17
    Faul na Marcinie Mazurze na prawym skrzydle, będzie rzut wolny.

14
    Błąd defensywy Bystrzycy i Dominik Płaza w sytuacji sam na sam z Chwastykiem, trafia wprost w interweniującego bramkarza gospodarzy!

10
    Spotkanie głównie rozgrywane jest na środku boiska.

7

5
    Pierwsze minuty spotkania bardzo wyrównane.

1

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie: Chwastyk – Bagiński, Weyer, Galuś, Deneka, Dorobek, Gambal, Koza, J. Wróbel, M. Wróbel, Zatwarnicki
    Rezerwowi: Anisimowicz – Pirga, Pawlak, Wasilewski, Zieliński, Dudzic, Majerz

MKS Oława: Florczyk – Dołgan, Pawlak, Krzyśków, Zapał – Kalinowski – Mazur, Kluzek, Sikorski, Orzechowski – Płaza
    Rezerwowi: Krzanowski, Okoń, Musiał, Kohut, Skorłutowski, Prusak, Zieliński

Sędziowie: Robert Parysek – Tomasz Skrzyński oraz Grzegorz Nalepa (DZPN Legnica).

Sędziowie wyprowadzają obie ekipy na murawę.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.