Sunderland – Liverpool 0:1 (koniec) | Burnley – Queens Park 2:1 (koniec) | Chelsea – Newcastle 2:0 (koniec)
Everton – Man City 1:1 (koniec) | Leicester – Aston Villa 1:0 (koniec) | Swansea – West Ham 1:1 (koniec)
West Bromwich – Hull 1:0 (koniec) | Crystal Palace – Tottenham 2:1 (koniec)
Chelsea F.C.
2:0 (1:0)
Newcastle United
Sobota 10.01.2015, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League

Za nami spotkanie dwudziestej pierwszej kolejki Premier League na Stamford Bridge. Chelsea po słabej pierwszej połowie i lepiej drugiej pokonała 2:0 ambitnie grające Newcastle. Sroki miały swoje okazje na gole w ciągu pierwszy trzech kwadransów meczu.

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (17:56:24)

90+4

90+3
    Próbował w pole karne gospodarzy przedrzeć się jeszcze Cabella, ale w przeciwieństwie do akcji z pierwszej połowy teraz The Blues zatrzymali Francuza.

90
    Roger East doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry! Jesteśmy praktycznie pewni, że gospodarzy nie stracą już trzech punktów.

90
    Próbował jeszcze centrować z prawej strony aktywny Cabella, ale udanie we własnym polu karnym interweniują defensorzy The Blues, którzy wybijają futbolówkę.

89
    Prostopadłe podanie Ayoze Pereza do Cabelli, jednak kompletnie nieudane. Francuz musiałby biegać szybciej niż najlepsi sprinterzy, aby dobiec do tego zagrania, a może nawet wtedy nie udałaby mu się ta sztuka.

88
    Podanie w pole karne do Remy'ego, który miał trudną pozycję do oddania strzału, ale zdecydował się na próbę. Nie była ona jednak udana, piłka przeleciała ewidentnie obok bramki.

87
    Ależ niestrudzony jest Willian! Pomimo, że to już końcówka spotkania, a jego zespół prowadzi 2:0 to Brazylijczyk haruje na połowie rywala i zaciekle walczy o przechwycenie futbolówki, to się podoba!

84
    Zmiana w drużynie Newcastle United F.C.: z boiska schodzi Sissoko, na boisku pojawia się Rivière.

84
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Diego Costa, na boisku pojawia się Remy.

83
    Ostatnie minuty na Stamford Bridge toczą się w wolnym tempie. Chelsea skupia się głównie na obronie wyniku, a Sroki niezbyt chętnie atakują.

81
    W walce o piłkę na połowie gospodarzy Ameobi popełnił przewinienie na blokującym futbolówkę Maticiu. Chelsea wznowi grę.

79
    Świetna Diego Costy, który minął kilku zawodników rywali i następnie chciał umieścić piłkę obok Tima Krula. Z asekuracją pośpieszył jednak Coloccini, który zablokował futbolówkę lecącą w stronę bramki.

79
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Oscar, na boisku pojawia się Ramires.

78
    W środkowej strefie boiska przy odbiorze piłki Filipe Luis popełnił przewinienie na Sissoko. Przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego.