Ruch – Karvina 3:1 (koniec) | Jagiellonia – Wigry 0:1 (koniec)
Ruch Chorzów
3:1 (2:1)
MFK Karvina
Sobota 10.01.2015, 11:00 • Stadion Lompy, Chorzów • Spotkania towarzyskie

W pierwszym zimowym sparingu Ruch Chorzów pokonuje czeskie MFK Karvina 3:1! Bramki dla "Niebieskich zdobywali Eduards Visnakovs, Mateusz Kwiatkowski i Michał Efir! (12:45:14)

90

89
    Seria wrzutów z autu dla zawodników Ruchu.

87
    Rzut rożny dla Czechów, piłka przeleciała jednak wysoko ponad poprzeczką.

86
    W ataku ciągle Karvina, Chorzowianie nie potrafią przeprowadzić skutecznej ofensywnej akcji.

84
    Blisko drugiej bramki dla przyjezdnych, brak zdecydowania zawodników Karviny uchronił "Niebieskich" przed utratą gola.

83
    Po odbiciu od głowy Stawarczyka piłka opuszcza boisko, wrzut z autu dla Karviny.

82
    Piłkę w akcji ofensywnej traci Kamil Włodyka.

81
    Rzuchowski zagrywał w kierunku Kuświka, ale jego intencje wyczuł obrońca Karviny.

80
    Kolejna akcja Karviny, piłkę poza pole karne skutecznie wybija Szyndrowski.

79
    We własnym polu karnym faulowany Marek Szyndrowski.

78
    Gigołajew przegrywa kolejny pojedynek z obrońcą Karviny.

77
    Rzuchowski rozpoczyna akcję Ruchu z rzutu wolnego.

76
    Dośrodkowanie skutecznym wyjściem z bramki przecina Putnocky.

74
    Od kilku minut pachnie drugą bramką dla gości w tym spotkaniu.

72
    Strzał zawodnika Karviny z około 13 metrów, dobrze broni Putnocky.

70
    Zespół Ruchu zepchnięty w ostatnich minutach do defensywy, przy piłce utrzymują się Czesi.

67
    W ofensywie goście, ich akcję przerywa jednak nieporozumienie między dwoma zawodnikami. Od bramki Putnocky.

Jacek Rebensztok

Gole: 22. Visnakovs, 35. Kwiatkowski, 53. Efir – 45. Komenda

Ruch Chorzów: 1. połowa: Skaba – Helik, Malinowski, Konczkowski, Dziwnel – Surma (29. Efir), Szewczyk (29. Kwiatkowski), Zieńczuk, Trojak, Starzyński (29. Babiarz) – Visniakovs.

2. połowa: Putnocky – Kuś, Szyndrowski, Stawarczyk, Gigołajew – Kowalski, Rzuchowski, Babiarz (63. Mularczyk), Efir (63. Włodyka), Kwiatkowski (63. Urbańczyk) – Kuświk.

Zmiany: Putnocky, Kuś, Kwiatkowski, Gigołajew, Babiarz, Urbańczyk, Włodyka, Kowalski, Kuświk, Stawarczyk, Efir, Rzuchowski, Mularczyk.

MFK Karvina: 1. połowa: Pindroch – Fiala, Trousil, Jovanović, Ruzicka – Limanovsky, Duda, zawodnik testowany, Puchel – Budinsky, Komenda.

2.połowa: Pastornicky – Hatok, Leibl, Cverna, Eismann – Vanek, Danicek, zawodnik testowany, Novotny – Kurusta, Kamencik.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)