Bastia – PSG 4:2 (koniec) | Évian TG – Rennes 1:1 (koniec) | Guingamp – Lens 2:0 (koniec)
Lille – Caen 1:0 (koniec) | Nice – Lorient 3:1 (koniec) | Reims – Saint-Étienne 1:2 (koniec)
Lille OSC
1:0 (1:0)
SM Caen
Sobota 10.01.2015, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy (Villeneuve d'Ascq) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Jego zespół przegrał jednak w Lille, a wcale nie był gorszym zespołem. Mimo to, miano czerwonej latarni Ligue A, wciąż należy do ekipy z Normandii. (21:55:00)

Koniec! Lille wymęczyło komplet punktów! Goście mieli dziś niewiele szczęścia, bo już w pierwszych 20 minutach, mieli wykorzystane dwie zmiany. Privat i Yahia zderzyli się potężnie głowami i dla tego drugiego skończyło się to zabraniem do szpitala w kołnierzu ortopedycznym. Nie wiadomo jeszcze czy coś poważnego stało się zawodnikowi gości.

90+2

90+2
    Rzut wolny dla gospodarzy w narożniku boiska, jedna z ostatnich okazji do zdobycia gola!

90+1
    120 sekund doliczone do drugiej połowy.

90
    Kjaer wycofuje piłkę do własnego bramkarza..

89
    Enyeama wznawia grę od rzutu wolnego tuż przed jego polem karnym.

88
    Korner dla Caen!

87
    Appiah zbyt lekko dośrodkowuje z prawego skrzydła.

86
    Ostatnie minuty dla gości, żeby coś w tym meczu jeszcze zmienić!

85
    Gospodarze wydają się mieć spotkanie pod kontrolą, ale wciąż to tylko jeden gol różnicy miedzy obiema ekipami!