Sunderland – Liverpool 0:1 (koniec) | Burnley – Queens Park 2:1 (koniec) | Chelsea – Newcastle 2:0 (koniec)
Everton – Man City 1:1 (koniec) | Leicester – Aston Villa 1:0 (koniec) | Swansea – West Ham 1:1 (koniec)
West Bromwich – Hull 1:0 (koniec) | Crystal Palace – Tottenham 2:1 (koniec)
Swansea City A.F.C.
1:1 (0:1)
West Ham United
Sobota 10.01.2015, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Angielska Premier League

Kibicujesz "Łabędziom"? Zajrzyj na stronę Swansea City Polska gdzie znajdziesz najciekawsze i najświeższe newsy prosto z Liberty Stadium!' (18:44:54)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat.

Po niezłym spotkaniu Swansea remisuje ostatecznie z West Hamem w stosunku 1:1! Wynik meczu tuż przed przerwą otworzył Andy Carroll, a w 74. minucie Mark Noble niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, pieczętując podział punktów w tym spotkaniu!

90+4

90+3
    Niebezpiecznie na rękę upadł Tomkins, krótka przerwa w grze.

90+2
    Dośrodkowanie Carrolla na głowę Rangela, z jego lekkim uderzeniem bez problemów radzi sobie Adrian.

90+2
    Emnes wpadł w pole karne, ale został skutecznie powstrzymany przez Jenkinsona. Rzut rożny dla Swansea.

90+2
    Strzał Oliveiry zablokowany głową przez Reida.

90+1
    Za powstrzymanie szarżującego Barrowa żółtą kartką ukarany Diego Poyet.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie!

89
    Zdecydowanie zbyt mocna wrzutka Jenkinsona, od bramki rozpocznie Fabiański.

87
    Strzał Cresswella z rzutu wolnego z trudem broni Fabiański, parując piłkę przed siebie! Do futbolówki dopadł jeszcze Andy Carroll, ale nie zdołał skierować jej do bramki! Wielkie szczęście polskiego bramkarza Swansea!

87
    Brzydkie wejście Williamsa w nogi Amalfitano, rzut wolny dla West Hamu.

86
    Strzał głową Tomkinsa z linii bramkowej wybija Neil Taylor! Cóż za dramaturgia w końcówce!

86
    Ofiarnym wślizgiem piłkę na rzut rożny wybija Taylor.

85
    Uderzenie Carrola sprzed pola karnego zablokowane, w ostatniej chwili przed opuszczeniem boiska piłkę powstrzymał jeszcze Adrian.

84
    Kolejna znakomita interwencja polskiego bramkarza, który tym razem sparował piłkę na rzut rożny po mocnej próbie Jenkinsona!

83
    Świetne, sytuacyjne uderzenie Downinga sprzed pola karnego, jeszcze lepszą interwencją i kapitalnym refleksem popisał się jednak Fabiański!