Ruch – Karvina 3:1 (koniec) | Jagiellonia – Wigry 0:1 (koniec)
Jagiellonia Białystok
0:1 (0:0)
Wigry Suwałki
Sobota 10.01.2015, 12:00 • Stadion Miejski (boczne boisko), Białystok • Spotkania towarzyskie

Jagiellonia Białystok na początek swoich zmagań przegrywa z pierwszoligową ekipą Wigier Suwałki 0:1. Jedyną bramke w tym spotkaniu zdobył w 71 minucie dla przyjezdnych Rafalskis. Zapraszamy na kolejne sparingi na portalu lajfy.com! (13:53:19)

90

89
    Dobre wyjście bramkarza Wigier na 18 metr.

88
    Wigry odsuwają gre od własnego pola karnego starając się stosować wysoki pressing.

87
    Jednak próba z rzutu wolnego okazałą się niecelna.

86
    Rzut wolny dla Jagiellonii z około 23 metrów od bramki Zocha.

85
    Gospodarze budzą się w samej końcówce spotkania, ale czy aby nie za późno?

84
    Kontra "Jagi" zatrzymana faulem w środkowej strefie boiska.

83
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka opuszcza pole karne Wigier i ostatecznie zostaje wycofana na połowe gospodarzy.

82
    Korner dla miejscowych.

81
    Aut na wysokości pola karnego Wigier dla "Jagi".

80
    Piechniak faulowany w środkowej strefie boiska.

79
    Na pozycji spalonej gracz z Suwałk.

78
    Dobrze wychodzi z bramki golkiper Jagiellonii i chwyta futbolówke.

77
    Rzut rożny dla gości.

76
    Futbolówke do własnego bramkarza wycofują podopieczni Michała Probierza.

75
    Po strzelonej bramce, to Wigry nadal kontrolują przebieg tego spotkania.

74
    Centra z rzutu wolnego dla Wigier, ale nie dochodzi do piłki pomocnik przyjezdnych.

73
    Zagranie zawodnika gości w środkowej strefie boiska.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 71. Rafalskis

Kartki:   66. Tymiński (JAG) – 9. Lauryn (SUW)

Jagiellonia Białystok: 1.połowa: Rosa – Pawlik, Tarasow, Straus, Prusaczyk, Romanczuk, Sawickij, Mackiewicz, Myskowski, Pawłowski, Zubowicz.

2.połowa: Karpieszuk – Modelski, Tymiński, Piechniak, Pajnowski, Giełażyn, Baran, Pawlik, Gajko, Gulbierz, Zubowicz (68.Mystkowski).

Wigry Suwałki: 1.połowa: Zoch – Widejko, Jarzębowski, Lauryn, Karankiewicz, Wasilewski, Żurek, Jarczak, Radavicius, Tarnowski, Zapolnik(21.Szyszka).

2.połowa: Salik – Żebrowski, Wichtowski, Kopczyński, Bogusz, Michałowski, Biel, Pomian, Rafalskis, Radzio, Szyszka