Sunderland – Liverpool 0:1 (koniec) | Burnley – Queens Park 2:1 (koniec) | Chelsea – Newcastle 2:0 (koniec)
Everton – Man City 1:1 (koniec) | Leicester – Aston Villa 1:0 (koniec) | Swansea – West Ham 1:1 (koniec)
West Bromwich – Hull 1:0 (koniec) | Crystal Palace – Tottenham 2:1 (koniec)
Swansea City A.F.C.
1:1 (0:1)
West Ham United
Sobota 10.01.2015, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Angielska Premier League

Po niezłym spotkaniu Swansea remisuje ostatecznie z West Hamem w stosunku 1:1! Wynik meczu tuż przed przerwą otworzył Andy Carroll, a w 74. minucie Mark Noble niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, pieczętując podział punktów w tym spotkaniu!

90+1
    Za powstrzymanie szarżującego Barrowa żółtą kartką ukarany Diego Poyet.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie!

87
    Strzał Cresswella z rzutu wolnego z trudem broni Fabiański, parując piłkę przed siebie! Do futbolówki dopadł jeszcze Andy Carroll, ale nie zdołał skierować jej do bramki! Wielkie szczęście polskiego bramkarza Swansea!

86
    Strzał głową Tomkinsa z linii bramkowej wybija Neil Taylor! Cóż za dramaturgia w końcówce!

86
    Ofiarnym wślizgiem piłkę na rzut rożny wybija Taylor.

84
    Kolejna znakomita interwencja polskiego bramkarza, który tym razem sparował piłkę na rzut rożny po mocnej próbie Jenkinsona!

83
    Świetne, sytuacyjne uderzenie Downinga sprzed pola karnego, jeszcze lepszą interwencją i kapitalnym refleksem popisał się jednak Fabiański!

82
    Diego Poyet pojawia się na boisku w miejsce Nolana.

76
    W pole karne wpadł Taylor, który dośrodkował w taki sposób, że jego zagranie przerodziło się w całkiem groźne uderzenie! Piłka ostatecznie wylądowała jednak w rękawicach Adriana.

75
    Tymczasem Sigurdssona zastępuje Nelson Oliveira.
    Mark NOBLE - 1:1

74
    Gol dla Swansea!
    Dośrodkowanie Gylfiego Sigurdssona z rzutu rożnego, piłka spada na głowę Bafetimbiego Gomisa, który uwolnił się spod krycia i skierował piłkę do siatki! Po drodze piłka odbiła się jeszcze od nóg MARKA NOBLE'A i to trafienie zostaje zakwalifikowane jako gol samobójczy!

71
    To była ostatnia akcja Valencii, którego zastępuje teraz Morgan Amalfitano.

64
    Przed szansą na wyrównanie stanął Gomis, który otrzymał podanie od Emnesa, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką!

62
    Podwójna zmiana w zespole Swansea, Marvin Emnes zastępuje Dyera, z kolei Modou Barrow pojawia się na boisku w miejsce Routledge'a.

58
    Po dośrodkowaniu z narożnika piłka spadła na głowę Collinsa, jego uderzenie w niewielkiej odległości minęło bramkę!

55
    Szansa dla West Hamu! Z prawego skrzydła dośrodkowywał Jenkinson, w polu karnym do piłki zdołał sięgnąć Andy Carroll, ale czubkiem buta odbił ją Fernandez, ratując w ten sposób defensywę "Łabędzi"!

47
    Sprzed pola karnego od razu uderzał Sigurdsson, piłka przeleciała jednak tuż obok bramki!

Po dobrej pierwszej połowie i bardzo dobrej jej końcówce West Ham United prowadzi na Liberty Stadium 1:0! Jedyną bramkę przed zmianą stron zdobył w 43. minucie Andy Carroll, który znakomicie zachował się w polu karnym "Łabędzi" i nie dał szans na interwencję Łukaszowi Fabiańskiemu!

45
    Znów niewiele brakowało, po rzucie rożnym mocno głową uderzał Gomis i tylko doskonała interwencja Nolana, która zmieniła tor lotu piłki, uchroniła Adriana przed kapitulacją!

45
    Szybko chcieli odpowiedzieć gospodarze! Angel Rangel zagrał w pole karne do Routledge'a, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zdołał zablokować Jenkinson!
    Andy CARROLL - 0:1

43
    Gol dla West Hamu!
    Dośrodkowaną przez Downinga z lewego skrzydła piłkę w polu karnym zdołał opanować ANDY CARROLL, który zgubił trzech rywali, wycofał się na 16. metr, tam zdołał zmylić jeszcze jednego obrońcę Swansea i potężnym uderzeniem pod poprzeczkę wpakował piłkę do siatki!

38
    To powinno być 1:0 dla Swansea! Dyer ściął z prawego skrzydła w pole karne, wyłożył piłkę Gylfiemu Sigurdssonowi, ten uderzył po ziemi, ale trafił prosto w bramkarza gości!