FC Barcelona – Malaga 0:1 (koniec) | Córdoba – Valencia 1:2 (koniec) | Atletico – Almeria 3:0 (koniec)
Deportivo – Celta Vigo 0:2 (koniec)
Atletico Madryt
3:0 (3:0)
UD Almeria
Sobota 21.02.2015, 20:00 • Estadio Vicente Calderon, Madryt • Hiszpańska LaLiga

Koniec spotkania. Atletico zupełnie zasłużenie ograło Almerię. Wynik 3:0 odzwierciedla wydarzenia na boisku, choć wydaje się, że goście zasłużyli tutaj na bramkę honorową. Gospodarze rozstrzygnęli ten mecz jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie jedynie kontrolowali spotkanie i pilnowali korzystnego rezultatu. Bramki Mandżukicia i Griezmanna pokazały, że w drużynie Diego Simeone drzemie ogromny potencjał. Dziękuję za uwagę! Zapraszam na nasze kolejne relacje! (21:51:07)

90+3

90+2
    Wydaje się, że komisja ligi anuluje karę dla Brazylijczyka. Ręki nie było!

90+1
    Kuriozalna decyzja sędziego! Zdaniem Antonio Mateu Guilherme Siqueira dotykał piłkę ręką! Nic bardziej mylnego. Atletico zakończy ten mecz w dziesiątkę...

90+1
    Dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

90
    Zdecydowanie przycisnęli teraz gospodarze! Groźne dośrodkowanie Ardy Turana! Nie ma bramki dla Atletico!

89
    Do gry cały czas pokazuje się Saul. Widać, że chce pokazać się trenerowi. Teraz świetnie uderzał z dystansu! Doskonałym refleksem wykazał się Julian!

88
    Dwie minuty + to co doliczy sędzia Antonio Mateu do końca tego spotkania. Nie mieliśmy zbyt wielu przerw w tym spotkaniu. Wydaje się, że dwie/trzy minuty to będzie maksimum, które może dołożyć arbiter.

87
    W takiej formie – Fernando Torres nie ma najmniejszych szans na grę w pierwszym składzie Atletico. Mandżukić, czy Griezmann grali znacznie lepiej od niego.

86
    Wydaje się, że równie dobrze ten mecz mógłby zakończyć się już w przerwie. Ta druga odsłona jest znacznie słabsza od pierwszej.

85
    Dobra akcja gospodarzy lewą stroną boiska. Szarżował tam Guilherme Siqueira, zbiegł z piłką do linii końcowej i dośrodkował! Zabrakło jednak precyzji...

84
    Almeria praktycznie nie schodzi z połowy Atletico. Ale co z tego, skoro defensywa gospodarzy gra bardzo szczelnie? Godin i spółka są nie do przejścia!

83
    Bardzo dobrą zmianę dał Wellington. W tych dziesięciu minutach zrobił na boisku więcej, niż Bifouma przez 71' gy.

82
    Arda Turan zostawił piłkę Fernando Torresowi, ale potem niedokładnie podwał do Hiszpana... Ależ słaby mecz snajpera Atletico!

81
    Trudno się dziwić podopiecznym Simeone. Przecież za kilka dni czeka ich ważne spotkanie Ligi Mistrzów!

80
    Mam wrażenie, że piłkarze Atletico od dłuższego czasu myślą już tylko o jednym – o jak najszybszym zakończeniu tego spotkania.

79
    Obaj trenerzy wykorzystali już komplet zmian. Wynik meczu również jest już rozstrzygnięty. Przed nami jednak jeszcze dziesięć minut gry.

78
    Świetna indywidualna akcja Raula Garcii! Co z tego, skoro z podania swojego kolegi nie potrafił skorzystać Fernando Torres... To nie jest ten sam zawodnik, co kiedyś!

77
    Co za interwencja Mirandy! Lewą stroną atakował Edgar, ale Brazylijczyk świetnie go zablokował! Nie będzie nawet rzutu rożnego!