Schalke 04 – Werder 1:1 (koniec) | Mainz – Eintracht 3:1 (koniec) | Augsburg – Bayer 2:2 (koniec)
Freiburg – Hoffenheim 1:1 (koniec) | Paderborn – Bayern 0:6 (koniec) | FC Koln – Hannover 1:1 (koniec)
1. FC Koln
1:1 (1:1)
Hannover 96
Sobota 21.02.2015, 18:30 • RheinEnergieStadion, Kolonia • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (20:21:38)

Koniec spotkania! 1. FC Koln remisuje na własnym boisku z Hannoverem 96 1:1 po bramkach Ujaha (KLN) oraz Joselu (HAN). W spotkaniu z bardzo dobrej strony w barwach Kolonii pokazał się Sławomir Peszko, który stworzył kilka dobrych okazji.

90+3

90+2
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Andreasen za Brianda.
    Faul na drugą żółtą kartkę Pereiry

90+1
    Goście na końcową minutę meczu jeszcze się osłabiają. Druga żółta i w rezultacie czerwona kartka dla Pereiry.

90+1
    Dwie dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

89
    Hannover cofnął się nieco do defensywy. Goście chcą chyba bronić remisu.

87
    Drugiej zmiany dokonują gospodarze. Na boisku w miejsce Osako pojawia się Deyverson.

86
    Hannover spokojnie rozgrywa piłkę na własnej części boiska.

85
    Zieler piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Hectora z rzutu rożnego.

84
    Niebezpieczeństwo oddalone od bramki Horna. Teraz do ataku rusza Kolonia.

83
    Za ofensywną grę wzięli się Die Roten. Kolejny rzut rożny dla Hannoveru.

81
    W ostatnich minutach więcej mamy zamieszania na boisku spowodowanego faulami niż czystej gry.

79
    Gospodarze tracą nieco nerwy. Kartkę zobaczył teraz polski zawodnik w barwach Kolonii – Olkowski.

78
    Gra przenosi się po raz pierwszy od dłuższego czasu pod bramkę gospodarzy. Rzut rożny dla Hannoveru.

77
    Pierwsza kartka dla zawodnika Kolonii. Przez arbitra ukarany został Vogt.

77
    Gospodarze marnują świetną okazję na zdobycie drugiej bramki. Zieler pewnie wyłapuje piłkę po strzale Lehmanna.