Schalke 04 – Werder 1:1 (koniec) | Mainz – Eintracht 3:1 (koniec) | Augsburg – Bayer 2:2 (koniec)
Freiburg – Hoffenheim 1:1 (koniec) | Paderborn – Bayern 0:6 (koniec) | FC Koln – Hannover 1:1 (koniec)
1. FC Koln
1:1 (1:1)
Hannover 96
Sobota 21.02.2015, 18:30 • RheinEnergieStadion, Kolonia • Niemiecka Bundesliga
    Faul na drugą żółtą kartkę Pereiry

90+1
    Goście na końcową minutę meczu jeszcze się osłabiają. Druga żółta i w rezultacie czerwona kartka dla Pereiry.

79
    Gospodarze tracą nieco nerwy. Kartkę zobaczył teraz polski zawodnik w barwach Kolonii – Olkowski.

77
    Pierwsza kartka dla zawodnika Kolonii. Przez arbitra ukarany został Vogt.

76
    Sané zobaczył jeszcze żółtą kartkę za faul na Ujahu.

71
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika drużyny przyjezdnej. Ukarany został teraz Pereira.

47
    Hirsch już na początku drugiej połowy popisał się brzydkim faulem i otrzymał żółtą kartkę.

27
    Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Jej zdobywcą został Gülselam. Rzut wolny dla Kolonii tuż sprzed pola karnego Hannoveru.