Schalke 04 – Werder 1:1 (koniec) | Mainz – Eintracht 3:1 (koniec) | Augsburg – Bayer 2:2 (koniec)
Freiburg – Hoffenheim 1:1 (koniec) | Paderborn – Bayern 0:6 (koniec) | FC Koln – Hannover 1:1 (koniec)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
1:1 (0:0)
Werder Brema
Sobota 21.02.2015, 15:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (17:23:44)

Świetna pierwsza połowa bez goli i fatalna druga połowa z dwoma golami. Paradoks, ale tak było. W tej drugiej części spotkania zawodnicy obu zespołów grali tragicznie. Nie stwarzali żadnego zagrożenia pod bramką rywala. Jedynie dwa przypadkowe gole były ozdobą tego meczu. Tak czy siak remis jak najbardziej sprawiedliwy!

90+4

90+4
    Faulowany jeszcze na granicy pola karnego z lewej strony Ayhan. rozegranie przed pole karne do Neustadtera. Ten potężnie uderza, ale kapitalnie broni Wolf. Rzut rożny. Długie podanie i do futbolówki dopada Choupo – Moting ale nie trafia!
    PRODL - 1:1

90+2
    Gol z niczego. Dosłownie. Przypadkowy faul na lewej stronie boiska. Do piłki podchodzi Junuzović i wrzuca piłkę. Jest ona dochodząca do bramki. Z niej wychodzi Wellenreuthe, który popełnia błąd. Do futbolówki dopada SEBASTIAN PRODL i uderza głową na pustą bramkę!

90
    Fatalna ta połowa w wykonaniu obu zespołów. Jedyną ozdobą tej drugiej części spotkania był gol Meyera. Poza tym cały czas ani Schalke, ani Werder nie są w stanie nic zrobić.

88
    Kiedy już Schalke przedostanie się pod pole karne gości, to po chwili tracą piłkę wskutek dobrej interwencji defensorów Werderu.
    Sporo tych kibiców..

86
    Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Meyer, na boisku pojawia się Ayhan.

86
    Zmiana w drużynie Werder Brema: z boiska schodzi Bartels, na boisku pojawia się Prodl.

84
    Brutalny faul Bartelsa na prawej stronie i żółta kartka. Zaostrzył nam się mecz!

83
    Kompletny brak pomysłu na grę zarówno w zespole Schalke jak i Werderu. W tej połowie widzieliśmy może dwa albo trzy strzały, w tym jeden, który zakończył się golem.

82
    Garcia ukarany żółtym kartonikiem za faul na Boatengu!

82
    Daleka wrzutka w pole karne Schalke piłkarzy Werderu. Po raz kolejny do piłki kapitalnie wychodzi Wellenreuther i pewnie łapie ją w powietrzu!

81
    Schalke próbuje strzelić drugą bramkę. Na razie powoli zbliżają się do bramki rywala, ale nie mogą wejść w pole karne, ani oddać żadnego strzału. Czy to się zmieni w ostatnich 10 minutach spotkania?

80
    W końcu jakaś akcja Werderu! Wrzutka z lewej strony w pole karne pod bramkę Wellereuthego, ale tam są pewnie grający dziś obrońcy Schalke!

78
    Gra przeniosła się do środku pola. Przy piłce piłkarze Schalke, którzy w jakiś sposób próbują zaskoczyć rywala, jednak cały czas bezskutecznie. Czyżby takim wynikiem miało się zakończyć to spotkanie?

76
    Gebre Selassie próbuje napędzić zespół i chce wrzucić piłkę w pole karne, ale jest zablokowany przez jednego z rywali, a po chwili faulowany. Wrzutka w szesnastkę Schalke jednak zła i obrońcy z Gelsenkirchen pewnie oddalają zagrożenie spod własnej bramki.