PSG – Toulouse 3:1 (koniec) | Bastia – Lille 2:1 (koniec) | Caen – Lens 4:1 (koniec)
Rennes – Bordeaux 1:1 (koniec)
SM Caen
4:1 (3:1)
RC Lens
Sobota 21.02.2015, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy za uwagę. Mam nadzieję, że kolejne spotkania Caen i Lens dostarczą sporej dawki wrażeń, ale tylko tych sportowych. Pozdrawiam redakcja lajfy.com! (22:10:31)

Mecz był fantastycznym widowiskiem, gdyby nie ostatni kwadrans. Na wielkie słowa uznania zasługują Sala, który pokazał klasę i strzelił dwie piękne bramki. Z kolei Lens zagrało ambitnie i zespołowo, ale najwyraźniej drużyna potrzebuje nowej miotły, bo nie gra skutecznie!

Gospodarze zanotowali piąte ligowe zwycięstwo w sześciu spotkaniach! Lens ponownie bez punktu. Gracze gości jeszcze nie odnieśli w 2015 zwycięstwa.

To był dziwny mecz, ale już za nami. Caen wygrywa 4-1 z Lens.

90+3

90+2
    Rzut rożny dla Caen.

90
    Arbiter doliczył dwie minuty do drugiej połowy spotkania.

90
    Chavarria uderzył z ostrego kąta, ale obok bramki. Piłka dla Caen.

87
    Vercoutre broni uderzenie jednego z zawodników Lens.

85
    Rzut rożny dla Lens!

83
    Gramy!

Cały czas czekamy na decyzję sędziego, który dał organizatorom kilka minut na interwencję. Kibice Lens nie wszczęli burd, ale są w bezpośrednim sąsiedztwie policji.

82
    Jednak nie koniec, a przerwa. Czekamy na spokój na trybunach.

Koniec spotkania! Sędzia odesłał zawodników do szatni!

82
    Przerwa w grze. Na murawie pojawiła się policja. Kibice Lens raczej szybko się nie uspokoją.