Bayern – Augsburg 0:1 (koniec) | Borussia D. – Hertha 2:0 (koniec) | Borussia M. – Bayer 3:0 (koniec)
Hannover – Werder 1:1 (koniec) | Eintracht – Hoffenheim 3:1 (koniec) | Stuttgart – Mainz 2:0 (koniec)
Hannover 96
1:1 (1:0)
Werder Brema
Sobota 09.05.2015, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na pozostałe, na lajfy.com. Do zobaczenia! (17:23:01)
    Wydaje się, że remis 1:1 jest sprawiedliwym wynikiem. Pierwsza połowa należała do Hannoveru 96, lecz w drugiej to goście z Bremy przejęli inicjatywę.

Niesamowite emocje w drugiej połowie! Werder Brema remisuje spotkanie rzutem na taśmę. Hannover 96 traci niezwykle cenne punkty. W sporych tarapatach znajdują się gospodarze dzisiejszego pojedynku.

90+3

90+3
    Znów Werder i znowu groźnie! Zieler ofiarnie ratuje zespół, ale goście wracają pod bramkę gospodarzy!

90+1
    Selke pomału opuszcza murawę. Towarzyszą mu gwizdy z trybun. Na placu gry pojawia się Makiadi.

90
    Mecz potrwa o 3 minuty dłużej. Zarówno kibice, jak i trenerzy niezwykle emocjonalnie podchodzą do końcówki tego spotkania.

89
    Emocje w końcówce sięgają zenitu! Próbują piłkarze w czerwonych koszulkach. Rzut rożny. Piłka z dala mija Casteela i przemieszcza się w kierunku drugiej połowy boiska.

88
    Bardzo nieładne zachowanie Stindla. Napastnik Hannoveru ostro traktuje swojego rywala i zdaje się tym zupełnie nie przejmować. Arbiter reaguje na taką postawę i karze zawodnika gospodarzy.

86
    Briand, który ma już na swoim koncie żółtą kartkę opuszcza murawę. Zastąpi go Ya Konan.

86
    Junuzović blisko wyprowadzenia swojego zespołu na prowadzenie! Dla odmiany, Austriak celował w kierunku prawego słupka. Zieler mógł wyjmować piłkę z siatki! Ależ szczęście mają gospodarze.

85
    Weder wychodzi z kontrą! Sane popełnia faul i przed przyjezdnymi kolejna okazja z rzutu wolnego. Senegalczyk ukarany żółtą kartką.

84
    Piekielnie mocno naciskał Briand w polu karnym gości. Ratują się goście z Bremy, lecz Hannover 96 czeka rzut rożny.

83
    Płaski strzał zza pola karnego. Na stanowisku jest Casteels, który pewnie łapie futbolówkę.

82
    Gospodarze robią wszystko co w ich mocy, aby zdobyć 3 punkty. Remis oznacza praktycznie pożegnanie się z Bundesligą.

80
    Mecz jakby rozpoczął się od nowa. Hannover 96 przez faul tuż przed polem karnym stracił całą wypracowaną przez zespół przewagę. 10 minut do końca, czy coś się jeszcze zmieni?

78
    Gol dla Werderu!
    Cóż za trafienie! Nieprawdopodobnie uderza ZLATKO JUNUZOVIĆ! Piłka wędruje idealnie w stronę prawego górnego rogu. Musnął piłkę obrońca Hannoveru, lecz zarówno defensor, jak i Zieler bez najmniejszych szans. Fenomenalne uderzenie!

77
    Marcelo popełnia faul bardzo blisko pola karnego! Przyjezdni przed genialną okazją. Junuzović vs. kilkuosobowy mur.